Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posted (edited)

Selamlar bu sefer farklı birşeyler denedim sizce nasıl olmuş göze batan hataları söylerseniz veya şunu ekle bunu çıkar dediğiniz bir yer olursa söyleyebilirsiniz şimdiden teşekkürler!

Edit:Tüm videolarımı bu konu altında topluyorum daha önce başka bir konu da videoma yorum yapmış olabilirsiniz isterseniz buraya da yapabilir,gözden geçirebilirsiniz.Teşekkürler!

Edited by Real-Men-Frrranky

Author of the topic Posted

diğerlerinde daha fazla eksik gördüğüm için ve oralarda yaptığım hataların farkında olduğum için bu iki amv yi değerlendirmeye almanızı ve burada eksiklerimi,şu noktada şunu ekle dostum vs diye önerilerinizi veya genel olarak yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim:good-job-onion-head-emoticon:

Ellerine sağlık çok güzel olmuşlar, ilk AMV çok beynimi yaktı çok yordu beni lakin güzel olmuş elinesağlık. Sanki suresini biraz kısaltsan bu olay biraz çözülür. Ikinci AMV nde çok güzel lakin 1. dediğim gibi sanki süresi düşse daha iyi olur. Benim fikrim bu yönde üst düzey bir eleştirmen ya da çok bilgi sahibi değilim lakin fikrimi belirteyim. :)

Eline sağlık, daha boş olduğum bir vakit uzunca bir yorum yapmaya çalışacağım

Real-Men-Frrranky, 2 saat önce tarihinde yazdı:

diğerlerinde daha fazla eksik gördüğüm için ve oralarda yaptığım hataların farkında olduğum için bu iki amv yi değerlendirmeye almanızı ve burada eksiklerimi,şu noktada şunu ekle dostum vs diye önerilerinizi veya genel olarak yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim:good-job-onion-head-emoticon:

AMV de büyük bir emek olduğunu belli oluyor. Çok güzel olmuş. Tek kusuru çok fazla hareketin olması. İnsanı izlerken yoruyor. Ona dikkat ederek yaparsan daha olumlu olur diye düşünüyorum. Ellerine sağlık. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: