Jump to content

Bungou Stray Dogs

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...

Açıkçası başlamadan önce çoğu edit sayfasında görüyordum ve daha sonrasında bi kaç popüler tiktok sayfasında rastladım ki bu kadar ünlendiğini düşününce güzel diye düşündüm direk izledim bi hafta bile sürmedi bitmesi mangasına erişim yok internetde türkçe olarak ilk önce onu söyleyeyim ancak animenin içeriğine gelirsek tüm karakterler ayrı bi havalı . Daha açıklanmayan çok şey var neler görüceğiz daha çok merak ediyorum .

Kesinlikle başla tavsiye ederim ( Sonrasında o kadarda ünlenmediğini fark ettim :( ) ve zeki karakterleri seviyosan garanti başlaman lazım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Ben şuan bu animeyi izliyorum. 2. sezonun bitmesine 2 bölüm kaldı. Normalde bölümü 40 dakikalık dizileri izlerken bile sıkılan ben, bir oturuşta 4-5 bölüm izliyorum. ( Her bölüm 20 dakika tabiki )

Söyle ki olaylar, olayların birbirine bağlanması açısından harika muhteşem bir anime diyemeceğim ama karakterler o kadar sempatik ki deli gibi izlemek istiyorum. Özellikle adımdan da anlaşılacağı üzere Dazai Chuuya ve Ranpo için izliyorum diyebilirim. ? Konusu kötü değil, wow dediğim çok sahne oldu. Özetle gayet izlenebilir bir anime. Ben çok sevdim. LÜTFEN İZLEYİN VE SEVDİĞİM KARAKTERLERLE İLGİLİ KONUŞALIM. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chuzaipo, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Ben şuan bu animeyi izliyorum. 2. sezonun bitmesine 2 bölüm kaldı. Normalde bölümü 40 dakikalık dizileri izlerken bile sıkılan ben, bir oturuşta 4-5 bölüm izliyorum. ( Her bölüm 20 dakika tabiki )

Söyle ki olaylar, olayların birbirine bağlanması açısından harika muhteşem bir anime diyemeceğim ama karakterler o kadar sempatik ki deli gibi izlemek istiyorum. Özellikle adımdan da anlaşılacağı üzere Dazai Chuuya ve Ranpo için izliyorum diyebilirim. ? Konusu kötü değil, wow dediğim çok sahne oldu. Özetle gayet izlenebilir bir anime. Ben çok sevdim. LÜTFEN İZLEYİN VE SEVDİĞİM KARAKTERLERLE İLGİLİ KONUŞALIM. 

Ben animeyi bitirdim ve aşağı yukarı benzer şeyler düşündüm ve hissettim özellikle karakterlerin derinlikleri ve özgünlükleri beni benden almıştı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.