Jump to content

Diamond No Ace Act II ufacık miniminnacık bir sitem yazısı :D

Lenka

Önerilen İletiler

Diamond no ace serisini bir çok izleyici tarafından sevildiğini düşünüyorum. Hem bir spor animesi olarak hem de konu ve olay olarak. Ama birçok anime de yaşanan sıkıntılar bu seriye de vurdu gibi...

Bölümlerin geç gelmesi gibi ya da bir açıklamada bulunulmaması gibi (ben görmemiş de olabilirim)

Bu yüzdende  bir çok kişi seri altına yorum bırakıyor belki görürler ve en azından bir cevap alırız diye...

Bir seri bir fansub tarafından alındığı zaman sadece o fansubın çevirdiğini biliyoruz. Başka fansub ekipleri boşta olsalar bile o seriye bölüm veremiyorlar. Bölüm vermeleri için ilk bölümden beri  vermeleri gerektiğini de biliyoruz ve doğru olanda bu ama yine de böyle sevilen bir serinin bu şekilde yarım kalması üzücü...

Tabiiki de tamamlanacak er yada geç ama en azından fansub tarafından bir açıklama yapılsaydı çok memnun kalırdık.(en azından kendi adıma memnun kalırdım)

Ve tabiki de bu bölümleri çevirenlerde bir insan ve onlarında kendi hayatları var ha deyince bölüm de yükleyemiyorlar biliyorum ama en azından ufak bir açıklama yazısı çok da zor olmayacağını düşünüyorum.

Umarım ufak sitemimi mazur görürsünüz :)

Ve şimdiye kadar verdiğiniz bölümler için de gerçekten teşekkürler...

diamond no ace ile ilgili görsel sonucu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.