Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Spoiler

Selamlar bildiğiniz üzere asta 17 çocukken manasız doğan biri ve ailesinin kim olduğu bilinmiyor black clover evreninde insanlar manasız yaşayamıyorken asta nasıl hayatta kafama sürekli bu soru takılıyor kafamda düşündüğüm şey astanın içindeki iblisin çocuğu olması 

Seride gelecekte olacak şeylerden bir tahminimde asta saf bir çocuk olduğu için eğer yuno ya bi zarar gelirse iblisle bi anlaşma yapabilir diye tahmin ediyorum

Fikri olan varsa paylaşırsa memnun olurum ^^

maxresdefault.jpg

• Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak.   1.Teori : Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astanin içindeki iblis baya yüksek seviye. Şeytan dünyası hep güçlü gösterildi ama güçsüz şeytanlar olacağı bariz. Niyeyse Astanin şeytani 4 büyük şeytandan biri geliyor ve bu şeytanlar şeytan dünyasını dengede tutuyor.ancak astanin şeytani uzun süredir kayıp. Ve bide dengelerin bozulmasinada sebeb oluyor

Asta dışındada karo kırallığında manasız olan biri vardı elmasla kendisine mana verilmişti renk körlüğü gibi bişey olabilir manasızlık çekinik genli genetik bir hastalık olabilir o büyü kitabı manasız diye onu seçmiş olabilir.

Bak benim fikrimce Yuno Elflerin başı olan Licht ile İnsan olan bir kadının çocuğu. Yani Elf ırkı ile İnsan Irkı kaynaşmak için bir evlilik oldu ama bu evlilik düzgün gitmedi bisürü sıkıntı fln çıktı Yuno o kilisede büyüdü. Daha yazmak isterdim ama artık spolilera girer olmaz.

Posted Images

Yazın spoiler içeriyor. Spoiler içine alsan iyi olur.

Spoiler

Fikrime gelirsek Yuno'nun kolay kolay o hale düşeceğini zannetmiyorum fakat öyle bir şey olursa da Asta'nın ilk başlarda şeytanla bir anlaşma yapacağını zannetmiyorum. Bunu düşünmemin nedeni Asta'nın asla pes etmek bilmemesi. Kendi gücüyle ve inancıyla hareket edebilir. Baktı böyle olmuyor şeytan ona bir şeyler söyleyip anlaşma yapabilirler.

Yani en azından benim görüşüm bu. İleri de göreceğiz bakalım.

SatanParade, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Yazın spoiler içeriyor. Spoiler içine alsan iyi olur.

İçeriği Görüntüle

Fikrime gelirsek Yuno'nun kolay kolay o hale düşeceğini zannetmiyorum fakat öyle bir şey olursa da Asta'nın ilk başlarda şeytanla bir anlaşma yapacağını zannetmiyorum. Bunu düşünmemin nedeni Asta'nın asla pes etmek bilmemesi. Kendi gücüyle ve inancıyla hareket edebilir. Baktı böyle olmuyor şeytan ona bir şeyler söyleyip anlaşma yapabilirler.

Yani en azından benim görüşüm bu. İleri de göreceğiz bakalım.

spoiler tagı ekledim saol

Benim tahminimce asta bir melez yani bir iblisle insanın çocuğu ve asta kendi gücünü kontrol etmeyi öğrendikçe iblise dönüşmeye başlaması

astanın kim olduğuyla yada nereden geldiğiyle ilgili bir bilgi yok ama yunonun var pek hatırlamıyorum ama soylu çocuğu falandı sanırım yuno

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak.

1.Teori

: Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astanin içindeki iblis baya yüksek seviye. Şeytan dünyası hep güçlü gösterildi ama güçsüz şeytanlar olacağı bariz. Niyeyse Astanin şeytani 4 büyük şeytandan biri geliyor ve bu şeytanlar şeytan dünyasını dengede tutuyor.ancak astanin şeytani uzun süredir kayıp. Ve bide dengelerin bozulmasinada sebeb oluyor.

Yada şöyle.bir şeyde olabilir tepegöz hikayesi gibi. Tepegöz insan ve peri çiftleşmesi den meydana gelen tanrının cezalandırdığı kişi.

Bu sebeple iri yarı ve çirkin oluyor.

Belkide asta insan elf veya insan şeytan veya başka bir ırkın çiftleşmesi sonucu lanetlenmiş bir çocuk olabilir. Bu sebeple de büyü gücü olmayabilir.

Ayrıca şöyle bir durumda olabilir. Astanin şeytan babası ve insan annesi olabilir.

Ve Astanin içindeki şeytan Astanin kardeside olabilir.

Bunu ben ekledim:şimdi birisi dicek şeytan diye zagrebe senpai dedi biliyorsunuz astanın şeytanı sanki biraz alaycı tavırla konusuyor ondan öyle konusuyor olabilir.

2.sebebi yası kucuk olabilir.

3.sebebi gücü düşük olabilir fakat gücü değişik olduğu için güclü görülüyor olabilir. anti büyü sonucta kimsede yok

bana kardeş şeyi haric mantıklı geldi. kardeşi yazmıcaktımda arkadasa saygı amaclı onuda ekledim.

2.teori

Asta aslında "Astaroth" adlı bir şeytanın ta kendisi 3 büyük iblisden biri beelzebub,lucifer,astaroth ve tek insan görünümünde olan kişi o ve sanarım burayı tam bilmiyorum anti büyüyü temsil ediyor kendisinin haberi yok ve Şeytanı olarak andığı şey gerçek kişiliğide olabilir 2 ye ayrılmıştır belki

3.Teori

Aslında simdiye kadar seytanın gucunu görmedik bence buyu silme özelligi kılıcın özelligi seytanın degil bence.Asta kılıçsız hiçbir zaman büyü silmedi yani içindeki seytan büyüyü silmiyor büyuyu kendinin gibi kullanıp guclendiriyor olabilir.Mesela kılıcın ozelligi buyu silme ve bu buyu silmeyi kendisine katıp guclendiriyor olabilir 

4.teori

Belki asta kendisine bile zarar verecek bir tür buyu gucu seviyesi ve çok guclu bir buyu turuyle dogdu.Bu yuzden ailesi de astayı kurtarmak için buyu gucunu silen seytanı icine hapsettiler ki buyusunu engellesinler.

5.teori: Ya astanın iblisi ilk iblislerden artık iblislerin bile hatırlayamadığı kadim bir iblis yada asta iblis ile insan soyundan geliyo bu yüzden diğer iblisler bunu tanımıyo

Asta dışındada karo kırallığında manasız olan biri vardı elmasla kendisine mana verilmişti renk körlüğü gibi bişey olabilir manasızlık çekinik genli genetik bir hastalık olabilir o büyü kitabı manasız diye onu seçmiş olabilir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Red-King
      Tür; Dram,Fantastik
      Bölüm Sayısı; 15/25
      Ansızın, lise öğrencisi Subaru Natsuki gittiği mahalle bakkalındaki dönüş yolunda öteki dünyaya çağırılır. Hayatının en büyük dönüm noktası böyle başlıyordu, kimin tarafından çağrıldığını dahi bilmez durumdadır ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hal alır. Ama gümüş saçlı gizemli bir kız ve onun sihirli kedisi onu kurtadığında, Subaru ona olan iyilick borcunu ödemek için işbirliği yapmak zorunda kalır. İkisi beberaber ipuçlarını bir araya getirdiğinde, Subaru ve kız saldırıya uğrayıp öldürülür. Bundan sonra, Subaru ''Ölümden Dönüş'' adlı yeteneği kazanmış halde uyanır ve zamanı ölümden geri alabilen çaresiz biri haline gelir. Umutsuzluğun ötesinde, acaba kızı ölümün kaderinden kurtalabilecek midir?

Öncelikle, anime "Light Novel" uyarlaması ve hali hazırda "Manga" üzerinden de çizildiğini belirtmek isterim. Bu konu altında güncel bölümleri tartışabilir, bunun üzerine fikirlerinizi ve teorilerinizi belirtebilirsiniz.

Teori;
      Sizinde düşüncelerinizi bekliyorum. 
    • By Cувєя efsanedir. :)
      Oyunda Bir Karakter Görürüz Bazen Bu karaktere Bağlanırız ve bazılarını hiç beklenmedik şekilde kaybederiz... 

Half Life 2 Episode 2 : Eli Vance 
      Half Life 2 Episode 2 nin sonunda açılan Portalı kapattıktan sonra kuzeye doğru yol alacaktık fakat beklenmedik şekilde advisor adlı 2 yaratık geldi ve eli vance yi öldürdü son anda Dog  geldi ve bizi kurtardı orada oyun bitti ozamandan beri heyecanla half life 3 ü bekliyoruz.

Mafia 2 : Joe
      Kısaca anlatacağım bize yardıma gelen joe ile birlikte adamları öldürdükten sonra arabaya biniyoruz ve leo galante diyorki Joe Bizim Anlaşmamızda yoktu diyor ve Joe yi başka bir yere götürüyor o zamandan beri Mafia 3 ü bekliyoruz ve joenin ölüp ölmediği belli değil hala...

Modern Warfare 2: Ghost 
      Makarov'un Evine Yaptığımız Baskından Sonra Biz yani Gary Roach Sanderson yaralanmıştık Ghost Bizi Sürüklüyord 
      Bir Helikopter geldi ve içinden shepherd çıktı bizi uçağa taşıdı fakat beklenmedik bir şekilde bizi ve ghostu vurdu sonrada bizi ateşe verdiler. 

Modern Warfare 3:Soap Mactavish
      MW1 Den beri olan karakterimiz MW3 Te Blood Brothers adlı bölümde sniperlik yaptığımız yerde bomba olması sonucu soap ağır yaralanıyor ve onu kurtaramıyoruz .

Red Dead Redemption: John Marston
      Oyun Boyunca Yönettiğimiz Karakteri Oyunun sonunda kaybediyorduk.

Assassin's Creed 3 : Desmond Miles
      Asassin's Creed in başından beri yönettiğimiz karakterimiz ac 3 te final de ölüyordu ac4 tede desmondu göremeyince kesin karar vermiştik.

Grand Theft Auto V : Trevor veya Michael veya Deadwish
      Gta 5 in artık sonlarına doğru ajanlar kapımıza dayanıyor ve bizden şunu istiyor ya Michael yada Trevor telefonda seçeneklerde 3 şık vardı 1. Michael 2. Trevor 3.Hiçbiri ölmesin (Ben Olsam 3. seçerdim)

Gta 4 : Roman Bellic veya Kız Arkadaşın
      Gta 4 de sonlara doğru size 2 seçenek sunuluyor ya Dimitri ile anlaşma yada intikam
      Eğer anlaşmayı seçersen Roman Ölüyor eğer intikamı seçersen kız arkadaşın ölüyor.

Wolfenstein 3D: Adolf Hitler 
      ...

Max Payne 2: Mona Sax
      Max Payne çok kişiyi kaybetti eşini kızını ve şimdi bir daha sevdiği bir kadın oyunda bize bazı yerlerde yardım eden ve sevilen karakter mona sax oyunun sonunda çatışmada hayatını kaybediyor !

MK9 : Sub Zero
      Scorpion sub zeronun eşini öldürmesi düşüncesiyle ona saldırır ve sub zero dan geriye sadece kafatası kalır...

Saints Row The Third : Johny Gat
      Oyunun 2. bölümünde bizim için kendini feda etti 4. oyunda geri geldi orası ayrı mesele  :D 

Prototype 2: Alex Mercer
      İlk Oyunda bizzat yönetiğimiz karakteri 2. oyunda james heller olarak öldürüyoruz.

MW1 : Gas
      Zahkaev Oyun sonunda gas ı öldürüyor 

Left 4 Dead 2 The Sacrifice DLC: Bill
      Left 4 Dead 2 nin The Sacrifice adlı bir Dlc de oyundaki ilk karakterleri yönetiyor ve billi kaybediyoruz.

COD BO: Reznov
      Aşırı Karışık bir hikaye nasıl anlatacağımı bilmiyorum şimdi biz hapisanden kaçma bölümünde biz trenden atlarken kurtuluyorduk ve reznov gidiyordu biz oyun boyunca reznov yanımızda diye hayal ediyorduk aslında reznov ölmüş 
      bizede işkence çektirmelerinin sebebi bizi bu yanlış anlaşılmadan kurtarmakmış.

Far Cry 3: Jason veya Citra
      Oyunun sonunda 2 seçenek vardı biri arkadaşlarını kurtarmak biri de citraya katılmak.

Eğer arkadaşlarını kurtarırsan citra ölüyordu citraya katılırsan  arkadaşlarımızı öldürüyor ve Citra'yı hamile bırakıyoruz ve citra bizi bıçakla öldürüyor.

MW3: Yuri
      MW3'te Yeni bir karakter katılmıştı Yuri çoğu bölümde bu karakteri yönetiyorduk oyun sonunda cpt price ile makarov dövüşürken yuri makarova ateş etti fakat makarov onu vurdu.

Metal Gear Solid 3: Boss
      Oyunda Ülkesi için öldürülen boss karakteri.

Call Of Duty: Ghost: Elias
      Buda oyunun bir bölümünde (hangi bölüm hatırlamıyorum) Rorke tarafından öldürülen yönettiğimiz karakterin babası.

Batman Arkham City: Joker
      Oyunun sonunda Joker Adlı karakteri öldürüyoruz tamam kötü bir karakter ama seveni vardır elbet.

Far Cry 3: Grant
      İlk bölümde kaçtıktan sonra yokuş başında vaas bizi yakalıyor ve abimizi vuruyordu ondan sonra bayır aşşağı koşmaya başlıyorduk.

Metro Last Light:Artyom
      Yönettiğimiz karakter artyom son bölümde nazilerle yaptığı savaşta metro patlıyor ve ölüyordu (Ben Kötü bitişte oynadım )

Fallout 3: Babamız
      Fallout 3 te babamızı bulduktan sonra su arıtma tesisine götürüyorduk orada yeni proje üzerinde çalışıyorlardı orayı askerler bastı ve babası o kapsüle ve içindekilere zehir saldı kendiside öldü...

Bioshock İnfinite: Booker
      Gerçekten aşırı karmaşık bir hikaye fakat anlatacağım şimdi Comstock sahte Messiah olduğunu biliyoruz biz booker aslında comstock'uz (diğer boyutlarda) ve Elizabeth bizim Kızımız Comstock yapılan çalışmalarda kısır kalıyor ve boyutlar arası kapı açıp Elizabeth çalıyor boyut kapanırken elizabeth serçe parmağını sıkıştırıyor ve kopuyor oyun sonunda bizi boğuyor böylece tüm comstocklar yok oluyor onlar yok olduğu içinde Elizabeth artık olmuyor çünkü booker de ölüyor.

Duke Nukem Forever: Duke Nukem
      Duke Nukem oyunun sonunda Cycloid Emperor la savaştıktan sonra uçaklar geliyor ve generali tutuyoruz tam kurtulduk derken baraj patlıyor ve bir ekran geliyor oradada Nukem,Duke Status:K.İ.A (Aksiyon Sırasında Öldürüldü ) yazıyor fakat duke nukem ölmedim daha fazlası için geri geliyorum diyor orası daha  ayrı bir konu.

Mass Effect 3: Shepherd
      Mass Effect 1 den beri yönettiğimiz karakter 3. oyunda ölüyor.

Fear 3: Paxton Fettel
      Oyun başından beri gördüğümüz karakteri bir ara sahnede öldürüyoruz.

L.A Noire: Cole
      Son Bölümde bu adamıda kaybediyoruz.

Wolfenstein The New Order : B.J Blazkowicz (2 Bitişi var )
      2. Bitiştede B.J Blazkowicz Ölüyor fazla ayrıntı vermeyeceğim.

The Walking Dead: Lee
      Kolunu kaybetmişti sanırım zombi oldu episode 5 te oynamadığım için birşey diyemeyeceğim.
    • By Kaxell
      Geçen Accel World izlerken (Daha doğrusu internetim yoktu bende nostalji yaşayım dedim.) şunu farkettim.

NOT: Accel World ile ilgili spoiler içerir desem yalan olur bir tek Haruyuki şapşalı var (öhöm) ama bayağı ilgimi çekti.
      Bu arada anime 2012'de yayınlandı ve tahminen 2011'in sonlarında yapımı bitmiştir.  
      Kendinizi hazırlayın,  illüminati geliyor....

Önemli olan kısım bu animenin adı "Mahouka Koukou no Rettousei" ve daha yayınlanmadı. (BAM!)

Bu da Haruyuki'nin kafası eminim hoşunuza gider :D

Edit: Haha zaten illüminatiyide yanlış yazmışım.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.