Jump to content

Black Clover Asta Kim

123456789

Önerilen İletiler

Spoiler

Selamlar bildiğiniz üzere asta 17 çocukken manasız doğan biri ve ailesinin kim olduğu bilinmiyor black clover evreninde insanlar manasız yaşayamıyorken asta nasıl hayatta kafama sürekli bu soru takılıyor kafamda düşündüğüm şey astanın içindeki iblisin çocuğu olması 

Seride gelecekte olacak şeylerden bir tahminimde asta saf bir çocuk olduğu için eğer yuno ya bi zarar gelirse iblisle bi anlaşma yapabilir diye tahmin ediyorum

Fikri olan varsa paylaşırsa memnun olurum ^^

maxresdefault.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak.   1.Teori : Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astani

Asta dışındada karo kırallığında manasız olan biri vardı elmasla kendisine mana verilmişti renk körlüğü gibi bişey olabilir manasızlık çekinik genli genetik bir hastalık olabilir o büyü kitabı manasız

Bak benim fikrimce Yuno Elflerin başı olan Licht ile İnsan olan bir kadının çocuğu. Yani Elf ırkı ile İnsan Irkı kaynaşmak için bir evlilik oldu ama bu evlilik düzgün gitmedi bisürü sıkıntı fln çıktı

Posted Images

Yazın spoiler içeriyor. Spoiler içine alsan iyi olur.

Spoiler

Fikrime gelirsek Yuno'nun kolay kolay o hale düşeceğini zannetmiyorum fakat öyle bir şey olursa da Asta'nın ilk başlarda şeytanla bir anlaşma yapacağını zannetmiyorum. Bunu düşünmemin nedeni Asta'nın asla pes etmek bilmemesi. Kendi gücüyle ve inancıyla hareket edebilir. Baktı böyle olmuyor şeytan ona bir şeyler söyleyip anlaşma yapabilirler.

Yani en azından benim görüşüm bu. İleri de göreceğiz bakalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SatanParade, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Yazın spoiler içeriyor. Spoiler içine alsan iyi olur.

İçeriği Görüntüle

Fikrime gelirsek Yuno'nun kolay kolay o hale düşeceğini zannetmiyorum fakat öyle bir şey olursa da Asta'nın ilk başlarda şeytanla bir anlaşma yapacağını zannetmiyorum. Bunu düşünmemin nedeni Asta'nın asla pes etmek bilmemesi. Kendi gücüyle ve inancıyla hareket edebilir. Baktı böyle olmuyor şeytan ona bir şeyler söyleyip anlaşma yapabilirler.

Yani en azından benim görüşüm bu. İleri de göreceğiz bakalım.

spoiler tagı ekledim saol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak.

1.Teori

: Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astanin içindeki iblis baya yüksek seviye. Şeytan dünyası hep güçlü gösterildi ama güçsüz şeytanlar olacağı bariz. Niyeyse Astanin şeytani 4 büyük şeytandan biri geliyor ve bu şeytanlar şeytan dünyasını dengede tutuyor.ancak astanin şeytani uzun süredir kayıp. Ve bide dengelerin bozulmasinada sebeb oluyor.

Yada şöyle.bir şeyde olabilir tepegöz hikayesi gibi. Tepegöz insan ve peri çiftleşmesi den meydana gelen tanrının cezalandırdığı kişi.

Bu sebeple iri yarı ve çirkin oluyor.

Belkide asta insan elf veya insan şeytan veya başka bir ırkın çiftleşmesi sonucu lanetlenmiş bir çocuk olabilir. Bu sebeple de büyü gücü olmayabilir.

Ayrıca şöyle bir durumda olabilir. Astanin şeytan babası ve insan annesi olabilir.

Ve Astanin içindeki şeytan Astanin kardeside olabilir.

Bunu ben ekledim:şimdi birisi dicek şeytan diye zagrebe senpai dedi biliyorsunuz astanın şeytanı sanki biraz alaycı tavırla konusuyor ondan öyle konusuyor olabilir.

2.sebebi yası kucuk olabilir.

3.sebebi gücü düşük olabilir fakat gücü değişik olduğu için güclü görülüyor olabilir. anti büyü sonucta kimsede yok

bana kardeş şeyi haric mantıklı geldi. kardeşi yazmıcaktımda arkadasa saygı amaclı onuda ekledim.

2.teori

Asta aslında "Astaroth" adlı bir şeytanın ta kendisi 3 büyük iblisden biri beelzebub,lucifer,astaroth ve tek insan görünümünde olan kişi o ve sanarım burayı tam bilmiyorum anti büyüyü temsil ediyor kendisinin haberi yok ve Şeytanı olarak andığı şey gerçek kişiliğide olabilir 2 ye ayrılmıştır belki

3.Teori

Aslında simdiye kadar seytanın gucunu görmedik bence buyu silme özelligi kılıcın özelligi seytanın degil bence.Asta kılıçsız hiçbir zaman büyü silmedi yani içindeki seytan büyüyü silmiyor büyuyu kendinin gibi kullanıp guclendiriyor olabilir.Mesela kılıcın ozelligi buyu silme ve bu buyu silmeyi kendisine katıp guclendiriyor olabilir 

4.teori

Belki asta kendisine bile zarar verecek bir tür buyu gucu seviyesi ve çok guclu bir buyu turuyle dogdu.Bu yuzden ailesi de astayı kurtarmak için buyu gucunu silen seytanı icine hapsettiler ki buyusunu engellesinler.

5.teori: Ya astanın iblisi ilk iblislerden artık iblislerin bile hatırlayamadığı kadim bir iblis yada asta iblis ile insan soyundan geliyo bu yüzden diğer iblisler bunu tanımıyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.