Jump to content

Black Clover Asta Kim

123456789

Önerilen İletiler

Spoiler

yuno elf ve insan melezi ve mükemmel bir büyü gücü var yemekçi kız da insan ve cüce melezi  

Spoiler

astanın ailesi bilinmesede elf ve cüce değil şeytanlar insan dünyasına vücutlarıyla giremez birinin vücudunu almaları lazım böylece astanın 2 insan ailesi oldugunu biliyoruz ama astanın gücü bebekken cücelerle eşit ve büyüsü bir mutasyonla engellenmiş mutasyon yapabilecek tek aile gordonunki bir zehirle mutasyon yapabilirler ve belkide gordon astanın büyük abisi ve bebekken hep çok mutlu oldugu için  onu o kilisedeki dedeye vermişlerdir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak.   1.Teori : Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astani

Asta dışındada karo kırallığında manasız olan biri vardı elmasla kendisine mana verilmişti renk körlüğü gibi bişey olabilir manasızlık çekinik genli genetik bir hastalık olabilir o büyü kitabı manasız

Bak benim fikrimce Yuno Elflerin başı olan Licht ile İnsan olan bir kadının çocuğu. Yani Elf ırkı ile İnsan Irkı kaynaşmak için bir evlilik oldu ama bu evlilik düzgün gitmedi bisürü sıkıntı fln çıktı

Posted Images

evet yaratıcılığımı konuşturuyorum bence asta çok uzak bilinmeyen bir yerden geldi bilinmeyen bir kıtadan yani orda çok güçlü ve büyücü kral gibi soyluları hizaya getiriodu ama astanın eşide vardı ve aşırı güçlüydü astanın eşi sancılıyken  soylular öldürmeye çalıştı  astanın eşi yaralandı denizden kaçıp bilinmezliğe doğru yol aldılar sonra şuanda olduğu kıtayı bi şekilde yanlışlıkla keşfetti ama eşi ölümcül yaralanmıştı çocuğu doğurup öldü ama soylular eşine saldırdığı için bebek erken doğmak zorunda kalmış idi ve bu bebek aslında bizim yuno! idi erken doğduğu için ölmek üzeredir asta nın eşi ölmeden çocuğumuza iyi bak der ve asta ailesinden son kişi olan oğlunu kurtarabilmek için yasaklı büyü kullanıp yuno yu kurtarır ama  büyünün etkisi olarak astanın hafızası silinir bebek olur ve büyü gücü yok olur bence mantıklı ne yazmışım bee

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galacticmonster, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

evet yaratıcılığımı konuşturuyorum bence asta çok uzak bilinmeyen bir yerden geldi bilinmeyen bir kıtadan yani orda çok güçlü ve büyücü kral gibi soyluları hizaya getiriodu ama astanın eşide vardı ve aşırı güçlüydü astanın eşi sancılıyken  soylular öldürmeye çalıştı  astanın eşi yaralandı denizden kaçıp bilinmezliğe doğru yol aldılar sonra şuanda olduğu kıtayı bi şekilde yanlışlıkla keşfetti ama eşi ölümcül yaralanmıştı çocuğu doğurup öldü ama soylular eşine saldırdığı için bebek erken doğmak zorunda kalmış idi ve bu bebek aslında bizim yuno! idi erken doğduğu için ölmek üzeredir asta nın eşi ölmeden çocuğumuza iyi bak der ve asta ailesinden son kişi olan oğlunu kurtarabilmek için yasaklı büyü kullanıp yuno yu kurtarır ama  büyünün etkisi olarak astanın hafızası silinir bebek olur ve büyü gücü yok olur bence mantıklı ne yazmışım bee

Wow baya yaratıcı gerçekten hikayede böyle olduğunu düşünmesemde güzel bi hikaye çıkabilir bundan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galacticmonster, 2 saat önce tarihinde yazdı:

saçma ve kanka yunonun ailesi belli olduğu için teorin çürüyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aga benim teorim (başkası ile benzerse k.b) astanın içindeki şeytan normal  en güçlü şeytan olduğu için sürgün edilmiş ve en güçsüz en manasız insan olan astanın içine mühürlenmiş yada asta şeytan dünyasının en güçlü şeytanlarından birisi ve aynı şekilde çok güçlü olduğu için tüm şeytan dünyası bu astadan korktuğu için ona karşı birlik olmuş ve öldürülüp tekrar reenkarnasyon olup hafızası silinmiş olabilir (bu teori şimdiki anlattığım biraz saçma ama teori yani) zaten astanın kimse nereden geldiğini bilmiyiyor onun dışında yunonun nerden geldiğini biliyorum sanırsam unutmadıysam ama astadan bahsediyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galacticmonster, 16.07.2020 - 17:57 tarihinde yazdı:

ozaman asta yunonun babasımı oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

T-BAG, 14.07.2020 - 23:43 tarihinde yazdı:

astanın kim olduğuyla yada nereden geldiğiyle ilgili bir bilgi yok ama yunonun var pek hatırlamıyorum ama soylu çocuğu falandı sanırım yuno

Bak benim fikrimce Yuno Elflerin başı olan Licht ile İnsan olan bir kadının çocuğu. Yani Elf ırkı ile İnsan Irkı kaynaşmak için bir evlilik oldu ama bu evlilik düzgün gitmedi bisürü sıkıntı fln çıktı Yuno o kilisede büyüdü. Daha yazmak isterdim ama artık spolilera girer olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.