Jump to content

Black Clover Asta Kim

123456789

Önerilen İletiler

mangasına en son baktığımda değinmemişlerdi yani gizemini koruyor denebilir yunonun kim olduğunu açıkladılar sadece asta hala kimdir nasıl elde etti gücü açıklamadılar tabi yeni bölümleri geldiyse bilemem ama teorim şu benim zamanında asta ve yuno aynı zamanda bırakılmıştı yetimhaneye astanın o dönemin iblislerinden birinini çocuğu olma ihtimali yüksek birde asta iblis melezi olmayıp direk içine mühürlenmişte olabilir narutonun kyubisini içine mühürledikleri gibi şunu ekliyim içindekini diğer iblisler tanıyor yani öteki dünyada bilinen birisi var içinde bunu çıkan şeytanda belirtmişti zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

birkactane teori var aklıma yatanları yazıcam. cogu kafaya yatıyor bu arada teoriler bana ait değildir. uzun bir yazı olacak.   1.Teori : Aslinda bir çok kişi düşünüyor ama bence Astani

Asta dışındada karo kırallığında manasız olan biri vardı elmasla kendisine mana verilmişti renk körlüğü gibi bişey olabilir manasızlık çekinik genli genetik bir hastalık olabilir o büyü kitabı manasız

Bak benim fikrimce Yuno Elflerin başı olan Licht ile İnsan olan bir kadının çocuğu. Yani Elf ırkı ile İnsan Irkı kaynaşmak için bir evlilik oldu ama bu evlilik düzgün gitmedi bisürü sıkıntı fln çıktı

Posted Images

Bence asta gerçekten manasız doğdu, ailesi bu şeytanla savaştı ve ciddi şekilde yaralandılar son şans olarak, onu asta'ya mühürlediler gelecekte, muhtemelen klasik bir durum olan içindeki şeytanla savaşacak ve gücünü alacak diye düşünüyorum gönül ister ki çok farklı ve güzel bir senaryo ile karşılaşalım 

Bu arada, klasik olarak adlandırmamın nedeni, ana roldeki karakterlerin çoğunun içindeki güç ile savaşması ve gücünü elde etmesinden dolayı söyledim lütfen yadırgamayın  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.