Jump to content

Merhaba

Promacherr

Önerilen İletiler

Merhaba, 20 yaşındayım. Yaklaşık 7 yıldır anime izleyicisiyim. Anime izlemeye shounen serilerini izlemekle  başladım. Çoğunu tükettiğim için artık eskisi gibi shounen türüne ait anime izlemesem de halen shounen türünü seviyorum. Bu türe ait en sevdiğim anime; Hunter x Hunter olsa da One Piece, Bleach, Katekyo  Hitman Reborn gibi animeleri izlemekten de hoşlanıyorum.Asıl ilgim alanım sinema olsa da,  son yıllarda rotamı nedense animelere doğru yönelttim. Filmler biraz arka planda kalmış  olsa da, halen sevdiğim bazı yönetmenlerin filmlerini takip etmekten geri durmuyorum (Yeni dönemde korku sinemasından, James Wan ve Jordon Peele, genel bağlamda ise,Christopher Nolan,David Lynch,Gaspar Noe gibi isimleri takip ediyorum). Gönül rahatlığıyla film/dizi konuşmak için yazabilirsiniz.

En Sevdiğim animeler sırasıyla şöyle;Hunter x Hunter,Promised Neverland,Neon Genesis Evangelion

Discord Hesabım: Meitantei#9792

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben de Mustafa, 23 yaşındayım ve çocukken olan Pokemon vs. saymazsak 7 yıldır anime izliyorum. Bleach'le başladım. Bir süredir soğumuştum animelerden (yaklaşık 4 yıldır) ama tekrar izlemeye başladım. Bunda re:Zero'nun etkisi fazla oldu. Memnun oldum ve hoş geldin :)

Anime zevkin HxH, OP, Bleach'i gördüğüm için sanırım benimkine benziyor olabilir. Bu yüzden Promised Neverland, Neone Genesis Evangelion'u listeme alıyorum, teşekkürler :) İzlemediysen Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin, Re:Zero, Parasyte'i tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barbarosa, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben de Mustafa, 23 yaşındayım ve çocukken olan Pokemon vs. saymazsak 7 yıldır anime izliyorum. Bleach'le başladım. Bir süredir soğumuştum animelerden (yaklaşık 4 yıldır) ama tekrar izlemeye başladım. Bunda re:Zero'nun etkisi fazla oldu. Memnun oldum ve hoş geldin :)

Anime zevkin HxH, OP, Bleach'i gördüğüm için sanırım benimkine benziyor olabilir. Bu yüzden Promised Neverland, Neone Genesis Evangelion'u listeme alıyorum, teşekkürler :) İzlemediysen Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin, Re:Zero, Parasyte'i tavsiye ederim.

Öncelikle tanıştığıma memnun oldum dostum.Ben de bir süre senin gibi animeleri salmıştım. Promised Neverland izleyince tekrar bulaştım. Benim ilk animem ao no exorcist idi, ama bleach'te severim.Önerilerinizi izledim her biri güzel animeydi severek bitirmiştim.

pseudohomophylus, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Meitanteisan 

Forimda takılırsan eninde sonunda tanışırız:onion_emo_2_by_theg_force: forumda iyi eğlenceler:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Hoşbulduk dostum,takılırım diye düşünüyorum. ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaş vermek istemiyorum bende yaklaşık 8 yıldır izliyorum. Tuhaftır ki, To Love Ru ilk animemdi. Ondan sonra Rosario to Vampire ve Naruto izledim. Shounen, seinen, yaoi, yuri, komedi, harem gibi türleri özellikle izlemeyi seviyorum. Aynı zamanda 5 yıldır fudanshi/ fujoshiyim. Anime önerisi almak isterseniz discord'tan yazabilirsiniz seve seve öneririm. 

Akahana Ayaka#1313

487f3e9dca6614b4760679ec640446ea.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AkahanaAyaka, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Yaş vermek istemiyorum bende yaklaşık 8 yıldır izliyorum. Tuhaftır ki, To Love Ru ilk animemdi. Ondan sonra Rosario to Vampire ve Naruto izledim. Shounen, seinen, yaoi, yuri, komedi, harem gibi türleri özellikle izlemeyi seviyorum. Aynı zamanda 5 yıldır fudanshi/ fujoshiyim. Anime önerisi almak isterseniz discord'tan yazabilirsiniz seve seve öneririm. 

Akahana Ayaka#1313

konuya çok hakim değilim fakat fujonshi kelimesini japonlar kötü bir anlamda kullanıyor sanırsam yaoi sever daha doğru olabilir tabi ki sizin kararınız:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AkahanaAyaka, 15.07.2020 - 23:10 tarihinde yazdı:

Yaş vermek istemiyorum bende yaklaşık 8 yıldır izliyorum. Tuhaftır ki, To Love Ru ilk animemdi. Ondan sonra Rosario to Vampire ve Naruto izledim. Shounen, seinen, yaoi, yuri, komedi, harem gibi türleri özellikle izlemeyi seviyorum. Aynı zamanda 5 yıldır fudanshi / fujoshiyim. Anime önerisi almak isterseniz discord'tan yazabilirsiniz seve seve öneririm. 

Akahana Ayaka#1313

Spoiler

Yaş vermek istemediğin gibi cinsiyet de vermemişsin xD . Anladığım kadarıyla zevklerimiz birazcık yakın :D Umarım forumdan zevk alırsın. İyi eğlenceler^^

:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba aramıza hoşgeldin! 

Eğer bir sorun,isteğin olursa her zaman yuvamıza yani muhabbet mekanımıza bekleriz :onion_yep_by_7anime7drawer7:

https://forum.turkanime.tv/konu/14132-muhabbet-mekanı-çenesi-düşük-üyelerin-toplanma-yeri/

Discord sunucumuza da gelmek istersen mesaj atman yeterli. İyi eğlenceler! :embarrassed4-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.