Jump to content

2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar! Yarışmamız sonuçlandı. İlk 3'e giren arkadaşlarımızı duyurmadan önce puanlama sistemi ile ilgili bilgilendirme ve çeşitli teşekkürlerimi yazacağım izninizle    Yarışmaya top

Elimden geldiği kadar şık görünsün dedim ama kitaplıkta şıklık en fazla bu kadar.   

:'))

Posted Images

• Forum Admin
pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Amacım zaten gönülleri fethetmekti :)

İlk 3'e giren arkadaşları tebrik ediyorum.

FF'leri yazan ve onu değerlendiren herkesin eline sağlık.

Acaba bütün FF'leri puan sıralaması ile bir tabloda gösterme imkanınız var mı? Sonuçta yazan herkes nerede olduğunu bilmek ister herhalde :)

İnşallah böyle etkinlikler devam eder.

Böylebir şey mümkün değil. Düşük puan alan yarışmacıların heveslerini kırmamak adına :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Böylebir şey mümkün değil. Düşük puan alan yarışmacıların heveslerini kırmamak adına :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Özelden yazan kişilere iletme gibi bir durum olabilir mi? Yani ne yaptığımızı görüp bundan sonra da ona göre hareket etmek için söyledim. :) En azından bana özelden puan durumum ve sıralamam ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim, yapamazsanızda sağlık olsun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusuna diğer arkadaşlara ayıp olmasın diye en beğendiklerim arasında dedim ama benim favorim Karanlığın Elçileri idi ve elbette birinci olmasına çok sevindim.  :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Şahsen benim sıralamam;  1- Karanlığın Elçileri, 2- Lanetli Sur, 3- Erratic Simian idi. :admire-onion-head-emoticon:

Bahardan Sonra'yı da beğenmiştim ancak üçüncü olması açıkçası bana sürpriz oldu.

Ancak elbette sıralama ile ilgili bir şikayetim yok yanlış anlaşılmak istemem. 

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.

Katılan tüm arkadaşlara da cesaretlerinden dolayı tebrik etmek istiyorum. Hayal gücünü başka insanlara açmak kolay bir şey değildir. Cesaret ister. Naçizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Hayal gücünüze daima inanın ve bunu kağıda dökmekten asla vazgeçmeyin. Her birinizin hayal dünyası özel. Ama bazılarınınki daha da özel. Yazma yeteneğinize asla ket kurmayın. İnsanın kendisini ifade edebileceği bir yeteneğinin olması harika bir his. Bunu hatırlayın. Her birinizin hayal dünyasına dalmak çok eğlenceliydi. Çok keyif aldım. Hepinizi tebrik ederim. 

Not: Yazmaktan asla vazgeçmeyin.

Umarım yarışmalarımızın devamı gelir...

UNUTMADAN: Karanlığın Elçileri'nin ve Erratic Simian'ın devamını bekliyorum. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten de herkes emek verip yazmış katılan herkese teşekkür ederim. Şahsen ben de herkesinkini okurken  zevk aldım. Sonuçta ben de dahil :D çoğumuz dereceye giremedik ama tam FF Şampiyonu unvanına layık görülmemesi herkesin hayal dünyasının ayrı ve güzel olduğu gerçeğini değiştirmez bence. Ortaya çok eğlenceli ve zevkli fantaziler çıkmış. :D   

Yarışmayı düzenleyip bize bu zevki tattıran Adminlere de ayrıca teşekkür ederim.

7 hours ago, pegasusejder said:

Özelden yazan kişilere iletme gibi bir durum olabilir mi? Yani ne yaptığımızı görüp bundan sonra da ona göre hareket etmek için söyledim. :) En azından bana özelden puan durumum ve sıralamam ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim, yapamazsanızda sağlık olsun.

Böyle bir şey mümkünse eğer rica etsem bana da iletebilir misiniz? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Özelden yazan kişilere iletme gibi bir durum olabilir mi? Yani ne yaptığımızı görüp bundan sonra da ona göre hareket etmek için söyledim. :) En azından bana özelden puan durumum ve sıralamam ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim, yapamazsanızda sağlık olsun. :) 

+1

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.