Jump to content

2020 Forum TürkAnimeTv Fan Fiction Yarışması Sonuçlandı!!!

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

395349_283815111727343_675411626_n.jpg

Evet arkadaşlar! Yarışmamız sonuçlandı. İlk 3'e giren arkadaşlarımızı duyurmadan önce puanlama sistemi ile ilgili bilgilendirme ve çeşitli teşekkürlerimi yazacağım izninizle :tuzkistrokeplz:

Yarışmaya toplamda daha fazla yarışmacı katılmış olsa da yarışma formatına uygun olmayan FF'ler maalesef dahil edilmeyerek 21 adet FF değerlendirmeye alındı. 21 FF anime ve manga konusunda tecrübeli ve imla konusunda obsesif altı adet jüri tarafından konu, anlatım ve imla açısından ayrı ayrı değerlendirildi. Her açıdan alınan puanların ortalaması alındı ve son olarak jürilerin toplam puanlarının ortalaması alındı. En yüksek puanı alan üç FF ödüllere layık görüldü.

Öncellikle hiçbir karşılık beklemeden değerli vaktini harcayıp FF'leri değerlendiren jürilerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: 

Gerçi bir tanesi bir şey ister gibi oldu ama neyse :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Yarışmaya katılan, hayal gücünü bizimle paylaşan yarışmacılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. :cheer3-onion-head-emoticon:Sizler olmasanız bu yarışma gerçekleşmezdi. Umarım bu forumda bu yarışmadan daha güzel anılar kazanırsınız :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Onun dışında teşekkür etmek istediğim iki kişi var ki değerli vakitlerini yarışma formatına uygun olmayan FF'leri tespit edip yarışmaya uygun hale getirmek için uğraşan -isimleri bende kalsın- iki arkadaşıma teşekkür ediyorum. Kimse yarışmadan diskalifiye olmasın diye çok uğraştık ama olmadı maalesef :nah-crazy-rabbit-emoticon:

Gelelim sonuçlara :shake-crazy-rabbit-emoticon:

Yarışmamızın en yüksek puan alarak Hellsing manga setine layık görünen yarışmacısı:

Karanlığın Elçileri ile Ferris

Yarışmamızın ikincisi olarak baskılı kupaya ve mousepade layık görülen yarışmacısı:

Erratic Simian ile exedrasghoul

Yarışmamızın üçüncüsü olarak baskılı kupaya layık görülen yarışmacı:

Bahardan Sonra ile angstmon

Kazanan yarışmacılarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Nice forum etkinliklerinde görüşmek üzere :)

Spoiler

Yarışmacalrımıza özel mesaj yolu ile ulaşılıp iletişim bilgileri ve baskılı ürünler için istedikleri anime/karakter bilgileri sorulacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar! Yarışmamız sonuçlandı. İlk 3'e giren arkadaşlarımızı duyurmadan önce puanlama sistemi ile ilgili bilgilendirme ve çeşitli teşekkürlerimi yazacağım izninizle    Yarışmaya top

Elimden geldiği kadar şık görünsün dedim ama kitaplıkta şıklık en fazla bu kadar.   

:'))

Posted Images

pseudohomophylus, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Yarışmada emeği geçen herkese teşekkürler 

Okuyan ve oylayan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler 

Ve muhabbet mekanından dostlara da selam olsun Pega sen gönlümüzün birincisisin:love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Amacım zaten gönülleri fethetmekti :)

İlk 3'e giren arkadaşları tebrik ediyorum.

FF'leri yazan ve onu değerlendiren herkesin eline sağlık.

Acaba bütün FF'leri puan sıralaması ile bir tabloda gösterme imkanınız var mı? Sonuçta yazan herkes nerede olduğunu bilmek ister herhalde :)

İnşallah böyle etkinlikler devam eder.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.