Jump to content

Boruto

V3X

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boruto'nun mangası güzel ve sürükleyici ama daha animesi manga'nın başında bile sayılmaz yan hikayeler ve slice of life birleşimi ile ilerliyor benim tavsiyem animenin biraz daha ilerlemesini bekle( b

eğer 6-10 yaş aralığındaysan izlemeni öneririm bir ara trt çocuk boruto dublajlayıp yayınlayacaktı vazgeçti sanırım hitap ettiği kitle çocuklar bile değil

kesinlikle naruto evrenini seviyorsan mangasını okumalısın mangası hiç çocukça değil animedede anime canon diye birşey var bu animenin kendi hikayesidir mangayla alakası olmayan yani çoğu kişinin "çoc

CaferhanS, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

evet boruto kötü seneryosu çok çocukça benzetme yap dersen eski ben 10 le yeni ben 10 gibi ilerde ne olur bilmem ama şimdilik seneryosu ve çizimleri olsun çocuklara dayalı gibi görünüyor çok saçma olayları ciddiye almışlar eğer borutonun konusunu bilmek istersen filmini izle şu ana kadar büyük bir gelişme olmadı çünkü (rahatladım be)

Sağol yorumun için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

V3X, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selam herkese ben V3X bir sorum olacak ben Naruto ve Naruto Shippudeni tamamen bitirdim boruto ya başlamalı mıyım çoğu kişi boruto bu kötülütyor o yüzden sordum

eğer 6-10 yaş aralığındaysan izlemeni öneririm bir ara trt çocuk boruto dublajlayıp yayınlayacaktı vazgeçti sanırım hitap ettiği kitle çocuklar bile değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boruto'nun mangası güzel ve sürükleyici ama daha animesi manga'nın başında bile sayılmaz yan hikayeler ve slice of life birleşimi ile ilerliyor benim tavsiyem animenin biraz daha ilerlemesini bekle( birkaç yıl ) hatta bitmesini bekle sonra filler(ana hikayeden bağımsız yan hikayeli bölümler) bölümleri atlayarak izlersen seriyi zevk alarak izleyeceğine eminim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle naruto evrenini seviyorsan mangasını okumalısın mangası hiç çocukça değil animedede anime canon diye birşey var bu animenin kendi hikayesidir mangayla alakası olmayan yani çoğu kişinin "çocukça" dediği bölümlerdir manga canon var onlarda mangadan uyarlanan bölümlerdir ve fillerları biliyorsundur zaten. sana tavsiyem animenin manga canonlarını izle sonra mangasına başla manga canon bölümlerini nerden bulcam diyorsanda internettde boruto manga canon list yazarsan çıkar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sana net açıklama yapayım bende naruto komple bitirdim borutoda biraz izledim. naruto gözüyle bakarsan sevmezsin ona narutonun gölgesini düşürüp onun gibi yapmak isteyen insanlar kötülüyor. bak kendi çapında kötü bir anime değil güzel bile sayılır narutoyu tamamen bırakmış teknoloji devrindeki gençlerin ninja olmasını konu alan güzel bir yapım sakın naruto bekleme çünkü ne bunu aramalı ne de bulmalısın neyse izlersen üzülmüyeceğine eminim ama karar senin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto kadar sansasyonel bir başlangıcı olmasını beklemeniz zaten yanlış olur.(shippuden değil) İlk sezon naruto da çocuklara yönelikti 5-6 yaşında veletleri anlatıyordu her ne olursa olsun.. Fakat oturdu olgunlaştı.. Boruto'nun mangası fena gitmiyor hikayesi ilerleyip oturduğunda izlenebilir bi anime. Ama olayı Naruto gibi yıllara yaymak istedikleri için bekleyip görmek lazım.  Yine de naruto evreni keyif veriyor. İzleyip denemeden kimsenin dediğine aldanma sen. 
Nede olsa böyle Shounnen(genç çocuklara özel) taglı animelere çocukça deyip (söz meclisten dışarı)  yanlışlıkla kızların iç çamaşırını görünce dayak yiten tipleri izlemek için haftadan haftaya sabırsız bekleyip sıraya giren tipler oluyor. :full-onion-head-emoticon:

Söylediklerim Naruto ve Boruto karşılaştırmasıdır. Kesinlikle ama kesinlikle çoğu benzer türde animeden iyi bir anime Boruto. Konu çok çok çok iyi olmasa dahi yapan firma bu işi iyi biliyor ve iyi olması gereken sahneler gerçekten iyi çiziliyor. Dövüşleri güzel tasarlanıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.