Jump to content

Boruto

V3X

Önerilen İletiler

Açıkçası ben sevdim animeyi. Önümüze direkt savaş koysalardı saçma olurdu çünkü barış dönemindeyiz ayrıca filler bölümler bence çok güzel sadece belli başlı karakterler gösterilmiyor bütün karakterlerin gelişimi gösteriliyor ki ben bu çok önemli karakter gelişimleri gösterilmeden direkt güçlü bir şekilde savaşa girseydiler insanlar yine animeyi saçma bulacaktı. Ben izlemeni öneririm. Ama istersen mangada olaylara çoktan giriş yapıldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boruto'nun mangası güzel ve sürükleyici ama daha animesi manga'nın başında bile sayılmaz yan hikayeler ve slice of life birleşimi ile ilerliyor benim tavsiyem animenin biraz daha ilerlemesini bekle( b

eğer 6-10 yaş aralığındaysan izlemeni öneririm bir ara trt çocuk boruto dublajlayıp yayınlayacaktı vazgeçti sanırım hitap ettiği kitle çocuklar bile değil

kesinlikle naruto evrenini seviyorsan mangasını okumalısın mangası hiç çocukça değil animedede anime canon diye birşey var bu animenin kendi hikayesidir mangayla alakası olmayan yani çoğu kişinin "çoc

ben güncel bölümlere kadar her hafta bu hafta nasıl saçmaladılar diyerek izledim ve bekledim ama geçen hafta tamamiyle bırakma kararı aldım bir daha izlemeyeceğim bence sen de başlama bırakma nedenim naruto ile de alakalı değil çok tutarsız insan aklıyla alay ediyor ve her zaman ne hikmetse ana karakterin işine gelecek şekilde olaylar gelişiyor hiç ana karakterin kaybettiğini görmedim olursa da çok nadir ve bir iki bölüm sonra da yeniyor kaybettiği kişiyi fairy tail gibi hatta daha kötüsü fairy tailin son sezonu bundan daha güzeldir derim başka bişey demem

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boruto'ya herkes aptal, şımarık veya çöp diyor lakin bu Naruto'nun bir efsane olmasından kaynaklı. Genel olarak yeni yapımlarda yapımcılardan bir öncekinden daha iyi olması bekleniyor bu da insanları tatmin etmeyince çöp ya o falan filan. Öncelikle şuna değineyim Naruto kadar dramatik bir işleyişi olmadığı için insanlara bu çok aile çocuksu anime gibi geliyor fakat Narutonun ailesi yoktu bir zahmet hikaye dramatik ilerlesin. Boruto ise Naruto'nun tam tersi, bir baba ve anneye sahip. Bu da onun şımarık olarak gösterilmesini sağlıyor. Borutoda şöyle bir olay var zamanında Narutoyu Bpruto sevmiyor lakin bu şımarıklık değil ilgisizlik. Kim babasını sevmez ki? Boruto sonuçta bizim gibi Naruto nun neler yaşadığını görmedi, ne acılar çektiğini görmedi bir zahmet çocuk ilgi beklesin. Genel olarak animeye bakarsak Naruto'dan pek ayri kalır yâni olduğunu düşünmüyorum.  Kalite yine aynı kalite sadece konu farklı. Eee konu değişince mecbur ilk partı insana boş geliyor, biraz daha evciligimsi bir hava var. Shippudende bu havanin gidecegini dusunuyorum. Bence izle bir sey kaybetmezsin.

(Kaliteden kastettiğim çizim kalitesi hatta belki borutonunki biraz daha iyi olabilir.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok eğlenceli olan 2 arc var gerisi çöp zaten.Önerim boruto ya bir kaç sene sonra bittiğinde ya da bitmeye yaklaştığında başlaman, fillerları atlayıp geçersin çünkü aşırı sıkıcılar.

not:1. ve 2. bölümü izleyip bırakman iyi olucaktır shippudenden sonra ne oldu diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime normalde naruto kalitesinde olabilecek bir anime ve bence potansiyeli de çok yüksek ama animeyi para için fillerlarla doldurdular. Fillerlar biterse güzel bir anime olacak diyeceğim ama anime canona geçse öncesindeki 100lerce filler ne olacak? Anime sakat kaldı biraz. Mangasını okuyabilirsin ama. Ben manga sevmediğimden dolayı borutoya da bakmadım ama mangasındaki konu naruto gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MiracA, 06.08.2020 - 15:32 tarihinde yazdı:

Anime normalde naruto kalitesinde olabilecek bir anime ve bence potansiyeli de çok yüksek ama animeyi para için fillerlarla doldurdular. Fillerlar biterse güzel bir anime olacak diyeceğim ama anime canona geçse öncesindeki 100lerce filler ne olacak? Anime sakat kaldı biraz. Mangasını okuyabilirsin ama. Ben manga sevmediğimden dolayı borutoya da bakmadım ama mangasındaki konu naruto gibi.

Aynen öyle animenin %70i FİLLER

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.