Jump to content

Haikyuu Tweeterda

Ellen

Önerilen İletiler

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere Haikyuu'nun mangasının finali geldi çattı kapıya. Hatta artık final yapmış bulunmakta. Şu anda Tweeterda #thankyouhaikyuu tagı ile Haikyuu final sezonu anılıyor. Bir animenin ülkemizde Tweeter  gündemine girmesi ayrı bir onur verici, Haikyuu'nun girmesi ayrı bir gurur ve onur. Haberdar olmayanlar göz atabilir. 19. sıradaydi en son 185 bin tweet ile. Şoktayım ve de çok mutluyum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MuraTika, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Survivor'ın her gün birinci olduğu listede on dokuzuncu olmak üzücü olsada güzel ve mutlu edici bir olay.

Aynen o yüzden gözlerim yaşardı zaten trendden de kalkmış :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Kısa bir süreliğine olsa da güzel bir anıydı. Hep ss aldım kaybedemem anıyı :embarrassed4-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk olan birşey değil ama bu neden şaşırdınız ki :sigh-onion-head-emoticon:

İlk kez haikyuu girmiş olabilir ama onu hiç görmemiştim doğruya doğru

Uzun zaman sonra bir animenin Türkiye de gündeme girmesi benim için şaşırtıcı oldu. Ve de Haikyuu olması ayrı bir mutluluk. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mikaa... görmemiştim ben bunun tt olduğunu. Gerçi twitter takip ettiğimiz mi var ya... Türkiye gündemi boş beleş tiplerle dolu. Yarışma oluyor biri şampiyon oluyor onu kutlayanlar, ikinci olanın tayfası hak yendi atışmaları. Merve Boluğurun giydiği mayoyu yanlış mı doğru mu giydiği muhabbetleri yani. Ne bekliyorsun ki?! :meh-onion-head-emoticon: Gözlerimi yaşarttı bu bilgi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AraharaFox, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Mikaa... görmemiştim ben bunun tt olduğunu. Gerçi twitter takip ettiğimiz mi var ya... Türkiye gündemi boş beleş tiplerle dolu. Yarışma oluyor biri şampiyon oluyor onu kutlayanlar, ikinci olanın tayfası hak yendi atışmaları. Merve Boluğurun giydiği mayoyu yanlış mı doğru mu giydiği muhabbetleri yani. Ne bekliyorsun ki?! :meh-onion-head-emoticon: Gözlerimi yaşarttı bu bilgi 

Tarihte bir anı artık benim için. Ss bile aldım bugünü asla unutamam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.