Jump to content

Haikyuu Tweeterda

Ellen

Önerilen İletiler

tekutokizi, 8 saat önce tarihinde yazdı:

peki 5. sezon çıkma olasılığı var mı

Çıkabilir şuan yabancı mangasında günceldeyim 20'li yaşlarındalar 

Spoiler

Bu sefer ikisi farklı takımlarda maç yapıyorlar falan hinatanın olduğu takım kazanmıştı hatta

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaTheNoFace, 19.07.2020 - 23:31 tarihinde yazdı:

Uzun zaman sonra bir animenin Türkiye de gündeme girmesi benim için şaşırtıcı oldu. Ve de Haikyuu olması ayrı bir mutluluk. 

Giriyo giriyo bakarakolursanız görürsünüz :D Özellikle ünlü ve uzun giden mangaların finalleri geldiği zaman mutlaka giriyorlar.One piece'in alelade bir sayısı bile girmişti yakın zamanda

Bu arada heves kaçırma ustasıyımdır.Kusuruma bakmayın 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Giriyo giriyo bakarakolursanız görürsünüz :D Özellikle ünlü ve uzun giden mangaların finalleri geldiği zaman mutlaka giriyorlar.One piece'in alelade bir sayısı bile girmişti yakın zamanda

Bu arada heves kaçırma ustasıyımdır.Kusuruma bakmayın 

Darısı SNK'ye o zaman.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir şey merak ettim insanların haikyuunun bitmesine üzülmesinin nedeni daha devam edebilme potansiyali olmasımı mesela attack on titanda tüm titanlar ölünce bitecek devam etmesi çok zor ama haikyuu spor animesi olduğu için devam edebilir bu yüzden mi insanlar üzülüyor merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jason19654, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Bir şey merak ettim insanların haikyuunun bitmesine üzülmesinin nedeni daha devam edebilme potansiyali olmasımı mesela attack on titanda tüm titanlar ölünce bitecek devam etmesi çok zor ama haikyuu spor animesi olduğu için devam edebilir bu yüzden mi insanlar üzülüyor merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim

Mangası final verdi henüz animesi bitmedi lakin karakterler gerçekten çok etkileyici. Her telden insan var. İster istemez insan bu karakterleri yine yeni yeniden görmek istiyor. Snk final verince de herkesin üzüleceğine eminim çünkü olay hikayenin bitmiş olması daha devam etme potansiyeli olmasa bile insan bu akış ve aksiyona bağlanıyor keza haikyuuda da öyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.