Jump to content

birlikte anime izlemek için discord kanalı

vicalucard

Önerilen İletiler

Barbarosa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Kardeşim çünkü gerçekten öyle bir kanal var ve güzel bir ortamı da var demek ki öyle bir şey yazmışlar. Keşke olaya güzel yönünden baksaymışsın :) Emin ol buradaki insanları biraz tanısan seversin, saygılı ve birbirini seven insanlar :) Tabii ki istediğin gibi dc sunucusu açmanda bir sorun yok o ayrı

Olabilir ama insanın heveslerini öldürmelerine gerek yok ayrıca salak değilim ben de araştırıp var mı yok mu bulabilirim kendi arkadaşımla yaratmak istediğim bir şeye böyle bir atılımda bulunmaları bence çok ayıp yardımcı ya da destek olmaları gerekirken ee ne gerek vardı buna tarzı bir yaklaşımda bulundu herkes

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vicalucard, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Olabilir ama insanın heveslerini öldürmelerine gerek yok ayrıca salak değilim ben de araştırıp var mı yok mu bulabilirim kendi arkadaşımla yaratmak istediğim bir şeye böyle bir atılımda bulunmaları bence çok ayıp yardımcı ya da destek olmaları gerekirken ee ne gerek vardı buna tarzı bir yaklaşımda bulundu herkes

Dediğim gibi iyi niyetli buradaki yazanlar, hevesin neden öldü onu anlamadım dostum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben o discord sunucusunda bulundum oradan ayrılsamda oradaki grubu tanıyorum. Orada ki hiç kimse bizim discordumuz var başka kimsenin olmasın kafasında değil. Oradakilerin amacı daha fazla kişinin toplanması ve daha fazla muhabbetin olması. Mesela Barbarosa için söyleyeceğim uzun bir aradan sonra muhabbet mekanına uğradığı ilk gün direkt discord sunucusuna girdi. Oradakilerin amacı sadece biz olalım veya sadece bizim olsun tarzı şeyler düşünecek kafada olsaydı tek bir kişi bile almazlardı. 

Ayriyeten yapılan birlikte bir animeye başlayalım ve onu yorumlayalım etkinliği var bizimkilerin yaptığı. (belki sizin tarzınız daha farklı olabilir.= Bundan da bahsetmişler, buradaki amaç biz böyle şeyler yapıyoruz sizden gelin hep beraber olalım. Yine de siz bunu biz böyle bir şey açtık bizden başkası açmasın rakip olmasın diye anlıyorsunuz. Sanki kurdukları discord sunucusunda başkaları discord açıyor onları nasıl engelleriz diye gece gündüz çalışıyorlarmış gibi bahsediyorsunuz, yapmayın.

Ayrıca @janegallagher attığın mesaj ne kadar saçma. Kimse "size ihtiyaç yok" diye bir mesaj atmadı ama konuyu buraya nasıl getirdiniz merak ediyorum. Barbarosa normal bir şey demiş, hemen aşağılamaya başlamışsın.

Neyse tamamen ayrı takılmak istediğinizi belirtmişsiniz bunun daha fazla üstünde durmaya gerek yok. Sizden ricam sürekli biz rakip değiliz gibi laflar edip arkadaşlarımın iyi niyetini kötüye çıkartmayın. Size iyi eğlenceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aynı konudan tekrar tekrar açmayınız. İnsanları davet etmek istediğiniz discord sunucusu için konu açmak yerine forum duvarında davet edip link paylaşmanız o linke ulaşımı kolaylaştıracaktır. Öneririm.

"Bizi rakip olarak görmeyin" dibi bir cümleye cevap vermenize gerek yok, adminlere iletin. Uslubunuz sert ve kışkırtıcı olabiliyor.

"Cahil, kötü kalpli..." bunlar bir üyenin başka bir üyeye söylemeye hakkı olmayan şeylerdir ve hakarete girer. Haklı olsanız bile sizi haksız konuma düşürür, yapmayın.

Benzer konudan bir daha bir daha açmayınız. Konuyu ortam tartışma ortamına döndüğü için kilitliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.