Jump to content

birlikte anime izlemek için discord kanalı

vicalucard

Önerilen İletiler

Daha önce de atmıştım görmüşsünüzdür amacımız sadece anime izlemek arkadaşlar her akşam oturup anime izlemeye çalışıyoruz (anime hakkında ya da dışında sohbetler ve anime önerileri falan da yapılıyor)

Çok keyifli oluyor siz de bize katılmak isterseniz [lütfen anime izleyip sohbete katılacaksanız  :)))))))))))] gelinhttps://discord.gg/rdeNez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barbarosa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Dostum 8 keredir "bizi rakip olarak görmeyin" yazdığını görüp senin için üzüldüm, yazmana gerek yok bunu onu anlatmaya çalıştım :))

sen kimsin de birisi için üzülüyosun ya ezik kompleksli seni :d kız masum bi şekilde, iyi kalplilikle yazmış ne var bunda acaba? ki birçok kez “bizim zaten böyle bir sunucumuz var size ihtiyacımız yok” tarzı şeyler yazıldı. bu kimseyi rakip değiliz olayı ona cevap. birine acıyacaksan kendinden başla derim zira hem cahilsin hem de kötü kalplisin ben senin için üzüldüm :((( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barbarosa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Dostum 8 keredir "bizi rakip olarak görmeyin" yazdığını görüp senin için üzüldüm, yazmana gerek yok bunu onu anlatmaya çalıştım :))

Benim umrumda bile değil ama herkes gelip zaten öyle bir şey var yazdı yine aynı gereksiz tepkilere maruz kalmamak için yazdım bu sefer de böyle gereksiz bir tepki geldi :((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vicalucard, Şimdi tarihinde yazdı:

Benim umrumda bile değil ama herkes gelip zaten öyle bir şey var yazdı yine aynı gereksiz tepkilere maruz kalmamak için yazdım bu sefer de böyle gereksiz bir tepki geldi :((

Kardeşim çünkü gerçekten öyle bir kanal var ve güzel bir ortamı da var demek ki öyle bir şey yazmışlar. Keşke olaya güzel yönünden baksaymışsın :) Emin ol buradaki insanları biraz tanısan seversin, saygılı ve birbirini seven insanlar :) Tabii ki istediğin gibi dc sunucusu açmanda bir sorun yok o ayrı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.