Jump to content
  • Create New...

Neden Sezon Finallerindede Sadece Final Yazıyor

Recommended Posts

Hiçbir sezon finalinde ''Sezon Finali'' yazdığını görmedim ilk kez bu siteden izlediğimde final yazıyordu bölümün yanında bende bitti sandım ama meğersem sezon finaliymiş bu tür şeyler olmaması için lütfen sezon finalide yazsın :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

• Forum Admin

Açacağınız konuyu uygun başlığa açınız.

Bir animenin devam sezonu olup olmadığını serinin afişi altındaki bağlantılı animeler sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ya da myanimelist gibi bir siteden sequeli var mı öğrenebilirsiniz. Final o serinin finalidir nihai final diye bir şey yok. Sezonlu animeler diziler gibi birbirini takip eden sezonlar içinde gelmiyor çoğu kez. Yani bir animenin finali verilirken bazen devam sezonunun gelip gelmeyeceği belli olmuyor. 

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

• 3 weeks later...
Amygirl, 25.07.2020 - 14:08 tarihinde yazdı:

Açacağınız konuyu uygun başlığa açınız.

Bir animenin devam sezonu olup olmadığını serinin afişi altındaki bağlantılı animeler sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ya da myanimelist gibi bir siteden sequeli var mı öğrenebilirsiniz. Final o serinin finalidir nihai final diye bir şey yok. Sezonlu animeler diziler gibi birbirini takip eden sezonlar içinde gelmiyor çoğu kez. Yani bir animenin finali verilirken bazen devam sezonunun gelip gelmeyeceği belli olmuyor. 

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Cevap gelmez diye düşünüyordum GELDİ!!!! neyse bir şey soracağım bu sorduğum istek şikayet ve öneri kısmına giriyor diye biliyorum discord daki foruma mı sormalıydım? :confused-onion-head-emoticon:

• Forum Admin
Jason19654, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Cevap gelmez diye düşünüyordum GELDİ!!!! neyse bir şey soracağım bu sorduğum istek şikayet ve öneri kısmına giriyor diye biliyorum discord daki foruma mı sormalıydım? :confused-onion-head-emoticon:

Türkanimenin dc sunucusunda istek kanalı mevcut oradan iletebilirsiniz.