Jump to content

Merhabalar,ben Sejiuku :))

Sejiuku

Önerilen İletiler

Bende tam bir çizgi film tutkunuydum( kesinlikle hala öyleyim) hatta hastalık derecesinde diyebilirim bu konuda çenem yorulana kadar anlatacağım bir çok şey var ve sanırım çene çalmak için doğru forumdayim.Umarim daha çok konuşuruz bu güzel bir başlangıç oldu benim için :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende kendimi bildim bileli Kore ve Japon kültürüyle iç içeyim. Duygularını anlamak çokta zor değil , animeleri uzun zaman izlemedim ama onlara olan tutkum tekrar izlemeye başladığımda fark ettim ki hiç azalmamıştı. Herkese göre farklı bir yeri vardır animelerin, bunları özel kılan da bu. :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Forumumuza hoş geldin umarım kalıcı ve aktif olarak canlı tutmayı başarırsınız. Ayrıca hayırlı olsun  üniversite bitirmişsiniz darısı benim başıma :cute2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beytize, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende kendimi bildim bileli Kore ve Japon kültürüyle iç içeyim. Duygularını anlamak çokta zor değil , animeleri uzun zaman izlemedim ama onlara olan tutkum tekrar izlemeye başladığımda fark ettim ki hiç azalmamıştı. Herkese göre farklı bir yeri vardır animelerin, bunları özel kılan da bu. :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Forumumuza hoş geldin umarım kalıcı ve aktif olarak canlı tutmayı başarırsınız. Ayrıca hayırlı olsun  üniversite bitirmişsiniz darısı benim başıma :cute2-onion-head-emoticon:

Yorumunuz için teşekkür ederim,umarım mutlu olacağınız bir kariyere sahip olursunuz,çalışmaya devam ,mühendislik düşünüyorsanız ya da okuyorsanız yardımcı olabilirim bu kelimeyi sevmiyorum ama "keşke" dediğim bazı şeyleri paylaşarak belki  farklı bir bakış açısı ya da hedefinize ulaşmanız adına hırslandırabilirsem memnun olurum  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.