Jump to content

Merhabalar,ben Sejiuku :))

Sejiuku

Önerilen İletiler

Merhabalar,

Üniversite  1.sınıfta bir doğu tarzı mmorpg oyununda (eminim %90 nınız biliyordur :)) tanıştığım arkadaşımın tavsiyesi üzerine  başladığım ve  çok zevk alarak izlediğim animelere  uzun bir aradan sonra bugün mezun olarak tekrar başlamak ve kaçırdığım animeleri telafi etmek istiyorum :D Bunun için ilk olarak Sword Art Online ile başladım bu tarz fantastik ve bilim kurgu içeren animeleri izlemeyi ve Türk halkarı ,Güney Kore ,Japonya gibi asya kültürleri hakkında konuşmaya ve mmorpg oyunlarına çok ilgiliyim.Eğer önerileriniz olursa ve tanışmak isterseniz çok memnun olurum.İlk başladığımda Death Note ,Another ,Steinsgate ve biraz Attack on Titan izlemiştim ama kesinlikle SAO bayıldığımı söylemeliyim.

Herkese iyi seyirler,iyi eğlenceler:)):wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikle hoşgeldin muhabbet mekanımıza da bekleriz. :good-job-onion-head-emoticon:

Birkaç öneri vermem gerekirse AOT u tamamen bitirmeni öneririm.

Durarara!!

Mahoutsukai no yome 

Tate no yuusha no nariagari

Shingeki no Bahamut:Genesis

Kakegurui

gibi animeler de önerimdir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba öncelikle hoşgeldin muhabbet mekanımıza da bekleriz. :good-job-onion-head-emoticon:

Durarara!!

Mahoutsukai no yome 

Kakegurui

Mely yeni pp çok güzel olmuş Celty:love-onion-head-emoticon:

Ancak anime önerilerini başka sefere saklayalım ve arkadaşım @Sejiuku sen de aramıza hoş geldin umarım forumdan keyif alırsın:pretty-onion-head-emoticon:

İyi eğlenceler Kemal ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Mely yeni pp çok güzel olmuş Cel

Ancak anime önerilerini başka sefere saklayalım ve arkadaşım @Sejiuku sen de aramıza geldin umarım forumdan keyif alırsın:pretty-onion-head-emoticon:

İyi eğlenceler Kemal ?

Mochi, 11 saat önce tarihinde yazdı:

.hack serisini izlemeni öneririm

hinataa, 15 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ben cabbar mount and blade oynarım lise 4 üm zlerim çay içerim

Menmun oldum

ARİGaLo Go0sAmİSaUS

heymely, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Durarara!!

Mahoutsukai no yome 

Kakegurui

Teşekkür ederim cevaplarınız:happy-onion-head-emoticon: için muhabbet mekanı olarak forumu mu kullanıyoruz yoksa herhangi bir discord vb. uygulama kullanıyor musunuz? 25 yaşındayım ama kendimi  2-3 gündür anime izlemekden alikoyamiyorum ve konuşacak pek kişi de yok etrafimda cidden paylaşmak istiyorum neden bilmiyorum ama çok etkileniyorum animelerden bittikten sonra bile onların anime olduğunu kabullenemiyorum sanki benim yaşadığım bir anı ya da hatıra gibi oluyorlar zaten izlerken de hep kendi hayatımla bagdastiriyorum acaba biraz sigortalari yakmış olabilir miyim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sejiuku, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim cevaplarınız:happy-onion-head-emoticon: için muhabbet mekanı olarak forumu mu kullanıyoruz yoksa herhangi bir discord vb. uygulama kullanıyor musunuz? 25 yaşındayım ama kendimi  2-3 gündür anime izlemekden alikoyamiyorum ve konuşacak pek kişi de yok etrafimda cidden paylaşmak istiyorum neden bilmiyorum ama çok etkileniyorum animelerden bittikten sonra bile onların anime olduğunu kabullenemiyorum sanki benim yaşadığım bir anı ya da hatıra gibi oluyorlar zaten izlerken de hep kendi hayatımla bagdastiriyorum acaba biraz sigortalari yakmış olabilir miyim :D 

aslında muhabbet mekanını forumda kullanıyoruz evet ama biz 10-15 kişi samimiyeti ilerletince burada ban yersek ve iletişimimiz kesilir diye dc hesabı açıp orada da takılmaya başladık sen de katılmak istersen @heymely ye dc adını gönderebilirsin:info-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

aslında muhabbet mekanını forumda kullanıyoruz evet ama biz 10-15 kişi samimiyeti ilerletince burada ban yersek ve iletişimimiz kesilir diye dc hesabı açıp orada da takılmaya başladık sen de katılmak istersen @heymely ye dc adını gönderebilirsin:info-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim , peki sigortalarim hakkında ne düşünüyorsunuz:)) Animeye beni çeken şeylerle başkalarını çeken şeyler aynı mı merak ediyorum sonuçta herkesin fiiliyati evveliyatinin tezahürü diyecem ama +65 yaş olucak:)Sanırım bu merakımı burada yeni insanlarla tanistikca giderebilirim.Tekrar olumlu cevaplarınız için teşekkürler bu kadar yapıcı olucagini düşünmemiştim.:wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sejiuku, 57 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence bunun nedeni karakterlerin tek olması. Film ve dizilerde oyuncular bir sürü karaktere sahipken animelerde animelere özel karakterler var. Bu da onları özel ve gerçek kılıyor. :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sejiuku, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim , peki sigortalarim hakkında ne düşünüyorsunuz:)) Animeye beni çeken şeylerle başkalarını çeken şeyler aynı mı merak ediyorum sonuçta herkesin fiiliyati evveliyatinin tezahürü diyecem ama +65 yaş olucak:)Sanırım bu merakımı burada yeni insanlarla tanistikca giderebilirim.Tekrar olumlu cevaplarınız için teşekkürler bu kadar yapıcı olucagini düşünmemiştim.:wow1-onion-head-emoticon:

Ben kendimi bildim bileli çizgi filmleri severim, izlerim yaşım kaç olursa olsun animelere de bu sevdam vesilesi ile başladım 

Yakın zamanda Pembe panter,  Megas xlr ve fırtına şahinlerinin ara bölümlerden birini açıp izlemiştim hatta :ahaaah-onion-head-emoticon: küçükken televizyonda çizimleri bir değişik gelince ben de daldım içine neyse lisede her yaz animelerle geçerdi, ünide aksadı biraz ama ara versem de hala severek izlerim ve izleyenlere karşı pozitif önyargıyla yaklaşırım:info-onion-head-emoticon:

neyse işte ben daha çene çalarım ama kafandaki sorulara cevap olur mu bilmem:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.