Jump to content

Code Geass R3'ün akıbeti nedir ?

Kroozo

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen yıl şubat ayında bir paralel evrende geçen bir 'devam' filmi çıktı Code:Geassın.Fukkatsu no lelouch(yeni çıkan filmi) 10. yıl projesi olarak çıkartmışlardı Animiya adlı kanalda 3 film ardından da 3. sezonun çıkacağını söylemişti.Bir de kesin olmayan bir kaynaktan film tutarsa yeni bir sezonun geleceğinden bahsetmişler bu doğru mu ? sorularımı cevaplarsanız sevinirim kim ne derse desin bence ucu açık kalmış bir anime devamının gelmesi gerçekten de güzel olur sevgilerle iyi bakın kendinize :ahaaah-onion-head-emoticon:

maxresdefault.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. Bir sezonun olmayacağı yönünde çokça görüş var ama 15 Temmuz 2020'de bir sitede ''animenin yeni sezonu olmayacak gibi bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden hala bir umut var'' denilmiş. Şu ana kadar herhangi bir fragman da yayınlanmadığı için eğer 3. bir sezon çıkacaksa da uzun bir süre yine çıkmayacağını düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

paralel evrende geçen filmin ending den sonra bir sahne vardı lelouch geass'ı başka birine veriyordu ve bir yerde okumuştum animenin yapımcısı şöyle demiş ''lelouch devri bitti'' ve bir röportajında '' bu daha 10 yıllık planımızın sadece 1. parçası'' demiş devamı gelme ihtimali var ama muhtemelen başka bir karakterin hikayesini izliyecez 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dorujh, 18 saat önce tarihinde yazdı:

paralel evrende geçen filmin ending den sonra bir sahne vardı lelouch geass'ı başka birine veriyordu ve bir yerde okumuştum animenin yapımcısı şöyle demiş ''lelouch devri bitti'' ve bir röportajında '' bu daha 10 yıllık planımızın sadece 1. parçası'' demiş devamı gelme ihtimali var ama muhtemelen başka bir karakterin hikayesini izliyecez 

aynen öyle ben de farketmştim ancak lelouchsuz bir code geass da kötü olur :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Bazı şeyleri olduğu gibi bırakmak daha iyi, uzatıp keyfini kaçırmaya gerek yok.

haklısın,anime dünyasına girmemi sağlayan çok sevdiğim bir anime olduğu için belki de çok istiyorumdur,devamını çıkartıp sıçsa bile izlerim ben yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 06.08.2020 - 12:02 tarihinde yazdı:

3. Bir sezonun olmayacağı yönünde çokça görüş var ama 15 Temmuz 2020'de bir sitede ''animenin yeni sezonu olmayacak gibi bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden hala bir umut var'' denilmiş. Şu ana kadar herhangi bir fragman da yayınlanmadığı için eğer 3. bir sezon çıkacaksa da uzun bir süre yine çıkmayacağını düşünüyorum.

film M.A.L'de 499. sırada 8 küsür yıldızlaydı hasılatı da fena değildi belki de filmin durumu, r3ü yapıp yapmayacaklarına karar verici etken olabilir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kroozo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

haklısın,anime dünyasına girmemi sağlayan çok sevdiğim bir anime olduğu için belki de çok istiyorumdur,devamını çıkartıp sıçsa bile izlerim ben yani :D

Ama edindiği büyük saygınlık bir sezon için yok olabilir. Bir seriye bu kadar bağlanma, bir sürü anime var sonuçta. Sana buna yakın duygular yaşatacak bir anime bulabilirsin bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.