Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen yıl şubat ayında bir paralel evrende geçen bir 'devam' filmi çıktı Code:Geassın.Fukkatsu no lelouch(yeni çıkan filmi) 10. yıl projesi olarak çıkartmışlardı Animiya adlı kanalda 3 film ardından da 3. sezonun çıkacağını söylemişti.Bir de kesin olmayan bir kaynaktan film tutarsa yeni bir sezonun geleceğinden bahsetmişler bu doğru mu ? sorularımı cevaplarsanız sevinirim kim ne derse desin bence ucu açık kalmış bir anime devamının gelmesi gerçekten de güzel olur sevgilerle iyi bakın kendinize :ahaaah-onion-head-emoticon:

maxresdefault.jpg

3. Bir sezonun olmayacağı yönünde çokça görüş var ama 15 Temmuz 2020'de bir sitede ''animenin yeni sezonu olmayacak gibi bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden hala bir umut var'' denilmiş. Şu ana kadar herhangi bir fragman da yayınlanmadığı için eğer 3. bir sezon çıkacaksa da uzun bir süre yine çıkmayacağını düşünüyorum.

paralel evrende geçen filmin ending den sonra bir sahne vardı lelouch geass'ı başka birine veriyordu ve bir yerde okumuştum animenin yapımcısı şöyle demiş ''lelouch devri bitti'' ve bir röportajında '' bu daha 10 yıllık planımızın sadece 1. parçası'' demiş devamı gelme ihtimali var ama muhtemelen başka bir karakterin hikayesini izliyecez 

Dorujh, 18 saat önce tarihinde yazdı:

paralel evrende geçen filmin ending den sonra bir sahne vardı lelouch geass'ı başka birine veriyordu ve bir yerde okumuştum animenin yapımcısı şöyle demiş ''lelouch devri bitti'' ve bir röportajında '' bu daha 10 yıllık planımızın sadece 1. parçası'' demiş devamı gelme ihtimali var ama muhtemelen başka bir karakterin hikayesini izliyecez 

aynen öyle ben de farketmştim ancak lelouchsuz bir code geass da kötü olur :/

Zorojuro, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Bazı şeyleri olduğu gibi bırakmak daha iyi, uzatıp keyfini kaçırmaya gerek yok.

haklısın,anime dünyasına girmemi sağlayan çok sevdiğim bir anime olduğu için belki de çok istiyorumdur,devamını çıkartıp sıçsa bile izlerim ben yani :D

yumulonely, 06.08.2020 - 12:02 tarihinde yazdı:

3. Bir sezonun olmayacağı yönünde çokça görüş var ama 15 Temmuz 2020'de bir sitede ''animenin yeni sezonu olmayacak gibi bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden hala bir umut var'' denilmiş. Şu ana kadar herhangi bir fragman da yayınlanmadığı için eğer 3. bir sezon çıkacaksa da uzun bir süre yine çıkmayacağını düşünüyorum.

film M.A.L'de 499. sırada 8 küsür yıldızlaydı hasılatı da fena değildi belki de filmin durumu, r3ü yapıp yapmayacaklarına karar verici etken olabilir 

Kroozo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

haklısın,anime dünyasına girmemi sağlayan çok sevdiğim bir anime olduğu için belki de çok istiyorumdur,devamını çıkartıp sıçsa bile izlerim ben yani :D

Ama edindiği büyük saygınlık bir sezon için yok olabilir. Bir seriye bu kadar bağlanma, bir sürü anime var sonuçta. Sana buna yakın duygular yaşatacak bir anime bulabilirsin bence.

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By LelouchZ
      Code Geass: Bir Emir (fanfiction)
      https://www.wattpad.com/370706707-code-geass-bir-emir-bölüm-bir-aslanın-kükreyişi
      Herkese selam ve iyi akşamlar uzun zamandır kafamda olan bir şey için sonunda ilk adımları attım. Code Geass için bir fanfiction yazmaya başladım. Olaylar birinci ve ikinci sezonun arasında, Türkiye'yi anlatıyor. Belki ilginizi çeker diye şöyle bırakayım. Yorumlarınızı merakla bekliyorum. İyi eğlenceler :)
    • By So-Baka
      Code Geass 10. Yıl dönümünde "Zero Requiem" den sonraki birkaç yılı konu alan yeni bir sezon yapıcaklarının müjdesi serinin hayranlarıyla paylaşıldı. Ayrıca Code Geass Serisinin üçlü filminin özetini içeren bir filmin de projeler arasında olduğu söylendi. 3. Sezonun hikayesi henüz bir netlik kazanmamış olsa da ana karakterin belli olduğu bilgisi verildi. Yeni Sezonun ismi ise "Code Geass: Fukkatsu no Lelouch"
      Zero Requiem:

Ana Karakter:

Görsel:
      Kaynak

• By Lenny
      2015’te Yayınlanacak Code Geass OVA’sının 3. Bölüm Fragmanı

Zaman olarak Code Geass serilerinin birinci ve ikinci sezonu arasında ve yer olarak Avrupa’da geçen Code Geass Boukoku no Akito OVA bölümlerinin ilki 2012 yılında, ikincisi ise 2013 yılında yayınlanmıştı. Dört bölüm olarak planlanan OVA serisinin üst düzey animasyonları ve çizimleri gözlere bayram ettirse de yeni tanıtılan karakterler ve konu birçok kişiyi tatmin etmemişti. İkinci bölümden sonra yapılan açıklamada üçüncü bölümün 2014 ilkbaharında yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak daha sonra yapılan bir başka duyuruda üçüncü bölümün ertelendiği belirtilmişti. Yaklaşık 9 aydır haberini alamadığımız yeni bölüm ile ilgili bugün bir görsel ve fragman yayımlandı.

Başlığı “Kagayaku Mono Ten Yori Otsu” olarak belirlenen üçüncü bölüm 2 Mayıs 2015’te Japonya sinemalarında izleyicilerle
      buluşacak. “Nikushimi no Kioku Kara” isimli dördüncü ve son bölüm ise 4 Temmuz 2015’te gösterime girecek. Üçüncü bölümün bir kez daha ertelenme olasılığı oldukça düşük olsa da son bölümün daha ileri bir tarihe atılma olasılığı yüksek.

Alıntı: AnimeF.
    • By Tumor AB
      10 Ağustos 2010'da, Britanya imparatorluğu Japonya'ya savaş açar. Japonya, Britanya İmparatorluğu'nun en yeni silahı olan "Knightmare Frame"e karşı hiçbir şey yapamaz ve istila edilir. Japonya’nın adı "Alan 11" olarak değiştirilir ve vatandaşlarına da "11'ler" adı verilir. Japonya'da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya'yı yok edeceğine yemin eder.

SEZON 1                                                                   SEZON 2         
      1. Bölüm     11.Bölüm     21.Bölüm                          1.Bölüm     11.Bölüm     21.Bölüm
      2.Bölüm     12.Bölüm     22.Bölüm                         2.Bölüm     12.Bölüm    22.Bölüm
      3.Bölüm     13.Bölüm     23.Bölüm                         3.Bölüm     13.Bölüm     23.Bölüm
      4.Bölüm     14.Bölüm     24.Bölüm                         4.Bölüm     14.Bölüm     24.Bölüm
      5.Bölüm     15.Bölüm     25.Bölüm                          5.Bölüm     15.Bölüm     25.Bölüm
      6.Bölüm     16.Bölüm                                                6.Bölüm      16.Bölüm
      7.Bölüm     17. Bölüm                                                7.Bölüm     17.Bölüm   
      8.Bölüm     18.Bölüm                                                8.Bölüm    18.Bölüm   
      9. Bölüm    19.Bölüm                                                9.Bölüm     19.Bölüm    
      10.Bölüm   20.Bölüm                                               10.Bölüm   20.Bölüm  

Altyazıları                                                                  Altyazıları   Toplam Boyut : 17.6 GB

* Japonca ve İngilizce Seslendirmesi mevcuttur.
      * Tüm altyazıları kontrol etmiş olup, bölümün içine kopyaladım.(Altyazılar gömülü değildir.)
      * Tüm bölümleri -mediafire- bulut hesabımdan paylaşıyorum.İnternet Download Manager vb. gibi programlar ile seri bir şekilde indirebilirsiniz.   Yeni açtığım blogum : animesokagi.blogspot.com
    • By kaede
      Zeka savaşlarının olduğu, insanı dumura uğratan bilgelikteki karakterlerin olduğu animeler hangileri?
      Death note
      One outs
      Code geass
      Steins gate
      ilk aklıma gelenler
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.