Jump to content

Monster (hani şu DrTenma olan)

908

Önerilen İletiler

Yani 74/74 Bölüm olduğunu gördüğümde bi' duraksadım :p Biraz uzun bir anime gibi geldi.

Başlarda Johann karakteri için başlamıştım ama konular çok yavaş ilerliyor (belki de bana öyle geliyor)

En son 24. bölümü izlemiştim

Spoiler

ve sanki başkalarının (gereksiz karakterlerin) hikayeleri anlatılıyor arada bir.. şimdi biraz sıkmadı değil.

demek istediğim, bitirmeye değer bir anime mi? Anlayamadım ^-^

Spoiler vermezseniz sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müthiş animedir, animeden ziyade bana hep gizem gerilim romanlarını hatırlatmıştır. İşleyiş genelde o tempoda çünkü ve ayrıca oldukça iyi bir şekilde katilin psikolojik tahlilleri yapılmış. Bu konuda oldukça emek harcandığı izlerken anlaşılıyor, ben izlmeni tavsiye ederim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

134251234, 14 saat önce tarihinde yazdı:

izlemeye değer en sevdiğim animelerden biridir ama beğenmemişsin izleme

Beğenmediğimi söylemedim. Sadece konusu biraz yavaş ilerliyor, bu da biraz sıkmıştı beni ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuna doğru anlam kazanan serilerden, yani bitirince aaa öyle miymiş falan demeye başlıyorsun. Psikolojik tarzda şeyler sevmiyorsan belki seni memnun etmeyebilir. Çünkü doktorun düştüğü durum, dedektif, johan falan bunların karakterleri işleniyor hep ve onların gelişimi anlatılıyor. Ben acaba nasıl yakalacanak johan, johan neden böyle oldu falan merak ettiğim için izledim. Bunları merak etmiyorsan sarmaz diye düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Sonuna doğru anlam kazanan serilerden, yani bitirince aaa öyle miymiş falan demeye başlıyorsun. Psikolojik tarzda şeyler sevmiyorsan belki seni memnun etmeyebilir. Çünkü doktorun düştüğü durum, dedektif, johan falan bunların karakterleri işleniyor hep ve onların gelişimi anlatılıyor. Ben acaba nasıl yakalacanak johan, johan neden böyle oldu falan merak ettiğim için izledim. Bunları merak etmiyorsan sarmaz diye düşünüyorum

Türü hoş, sadece 74 bölüm olması ve bölümlerde bazen alakasız karakterlerin anlatılması sıkmaya başladı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ChazzPrinceton, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Türü hoş, sadece 74 bölüm olması ve bölümlerde bazen alakasız karakterlerin anlatılması sıkmaya başladı.

Ben izleyeli çok oldu evet biraz yan karakterlerin hikayesine çok giriyor ama sonunu bir şekilde bağlıyordu diye hatırlıyorum. Türü hoşuna gidiyorsa bence izle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.