Jump to content

Hunter X Hunter

Jason19654

Önerilen İletiler

Hunter x hunter sadece bir filme mi sahip (The Last Mission) adında olan başka varmı ? Birde Imdp 6,9 almış sanırsam bu kötü bir puan izlemeli miyim ? son olarak bu film (varsa o film de) gelecektemi geçiyor yoksa iki olayın arasında mı geçiyor ? sorularım bunlar bilgilendirirseniz sevinirim :sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jason19654, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Hunter x hunter sadece bir filme mi sahip (The Last Mission) adında olan başka varmı ? Birde Imdp 6,9 almış sanırsam bu kötü bir puan izlemeli miyim ? son olarak bu film (varsa o film de) gelecektemi geçiyor yoksa iki olayın arasında mı geçiyor ? sorularım bunlar bilgilendirirseniz sevinirim :sweating-onion-head-emoticon:

Hunter x Hunter 2 filme sahip. Bunlar; Phantom Rouge ve The Last Mission. Imdb 6,9 bence güzel bir oran bence kesinlikle izlemelisin. Gelecekte falan geçmiyor ikisi de phantom rouge adından da anlaşılacağı üzere hayalet takımı üyelerini konu alıyor. The last misssion ise gon ve killua gök kubbe arenasındayken olan muhabbeti anlatıyor. Hepsi bu bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nagoya, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İkisi de gayet güzel izlemezsen pişman olursun bence killua ve gon için bile izlenir 

iamsherlocked, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hunter x Hunter 2 filme sahip. Bunlar; Phantom Rouge ve The Last Mission. Imdb 6,9 bence güzel bir oran bence kesinlikle izlemelisin. Gelecekte falan geçmiyor ikisi de phantom rouge adından da anlaşılacağı üzere hayalet takımı üyelerini konu alıyor. The last misssion ise gon ve killua gök kubbe arenasındayken olan muhabbeti anlatıyor. Hepsi bu bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :) 

Teşekkürler kesinlikle izleyeceğim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jason19654, 09.08.2020 - 03:52 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar cevabını vermiş zaten ama ben de şunu ekleyeyim. Animelerle ilgili hiçbir şeye IMDB'den bakmamanı öneririm. Bunun için özel kullanıcı notu odaklı sıralama ve izlediğin animeleri listeleme siteleri var. www.myanimelist.net en ünlülerinden biri de budur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fusion_Kanao, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar cevabını vermiş zaten ama ben de şunu ekleyeyim. Animelerle ilgili hiçbir şeye IMDB'den bakmamanı öneririm. Bunun için özel kullanıcı notu odaklı sıralama ve izlediğin animeleri listeleme siteleri var. www.myanimelist.net en ünlülerinden biri de budur.

Teşekkürler yorumun için henüz 1-2 sene önce başladığım için pek bişey bilmiyorum :P bu yüzden böyle yorumlar benim için altın değerinde :thank_you__onion_by_elcerbero: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.