Jump to content

Hunter X Hunter

Jason19654

Önerilen İletiler

Jason19654, 11.08.2020 - 16:26 tarihinde yazdı:

2050?! şaka mı yapıyorsun, ciddi misin ?

Şaka yaptım devamı çıkacağını sanmıyorum belki mangası birikir ise devamı ileri ki yıllarda çıkar ama arkadaşın dediği gibi mangaka'sı hastayım ben deyip yapmıyor bir de oyun bağımlısıymış o yüzden mangası'da gelmiyor ayda yılda 1 (manga'yı okumadım ama okuyanlar bunu söylüyor) bleach gibi olabilir ama 2021 de bleach geri dönüyor yıllar sonra belki HxH de gelebilir belki bir umut

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nagoya, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Şaka yaptım devamı çıkacağını sanmıyorum belki mangası birikir ise devamı ileri ki yıllarda çıkar ama arkadaşın dediği gibi mangaka'sı hastayım ben deyip yapmıyor bir de oyun bağımlısıymış o yüzden mangası'da gelmiyor ayda yılda 1 (manga'yı okumadım ama okuyanlar bunu söylüyor) bleach gibi olabilir ama 2021 de bleach geri dönüyor yıllar sonra belki HxH de gelebilir belki bir umut

Mangasının devam ettiğini bilmiyordum belki bu umut ışığı olur manga bitince anime başlar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnşallah kanka Allah'dan tek dileğim o anime'de çok sağlam herolar var çok sağlam fightlar yapabilirler umarım bir gün gelir...

İzlemediysen Bleach de güzel baya ben de yeni başladım 70 de falanım baya güzel uzun seri seviyorsan gayet iyi kısa seriler seviyorsan yine izle güzel 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nagoya, 11 saat önce tarihinde yazdı:

İnşallah kanka Allah'dan tek dileğim o anime'de çok sağlam herolar var çok sağlam fightlar yapabilirler umarım bir gün gelir...

İzlemediysen Bleach de güzel baya ben de yeni başladım 70 de falanım baya güzel uzun seri seviyorsan gayet iyi kısa seriler seviyorsan yine izle güzel 

bleach'ı 81.bölümde bıraktım bi anda isteyerek değilde kendimi zorladığımı farkettim izlemek için o an bıraktım (uzun seriler sarıyorsa iyi oluyo hunter x hunter ve narutoyu izledim şu aralar jojo yu izliyom jojo nun çizimleri garip olsada manyak sarıyo bir dene bu arada eski hali var yeni yapılmış olandan başla izleyeceksen)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JoJo izliyorum zaten ama 4.part'da bıraktım ana karakterini sevmedim waflle kafalı elemanı bleach bitince belki izlerim part 5 güzel diyorlar ama 4 bitmeden başlamam 4 de ne zaman biter Allah bilir bleach bitince Gintama ,Katekyo Hitman Reborn ve inuyasha'ya devam edeceğim  diye uzayıp gidiyor ama ilk 3 sezon çok güzeldi orası ayrı 

MyAnimeList varsa ekle EkinERDEN kullanıcı adım ekleyip listeme bakabilirsin MyAnimeList kullanmıyorsan kullanmaya başla .D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.