Jump to content

Merhaba Arkadaşlar

Tomoya-kun

Önerilen İletiler

Forumun yeni bir üyesi olarak hepinize merhaba demek istiyorum. Uzun zamandır anime izliyorum aslında ama forumlara kayıt olmaya ve yorum yapmaya yeni başladım bundan sonra topluluk içerisinde daha aktif olmak istiyorum o yüzden buradayım ( aynı zamanda izleyecek animem kalmadığı için boşluktayım az bilinenlerden tavsiye verebilirseniz sevinirim :) ) 

İyi geçinmek dileği ile, iyi geceler/günler dilerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tomoya-kun, Şimdi tarihinde yazdı:

Forumun yeni bir üyesi olarak hepinize merhaba demek istiyorum. Uzun zamandır anime izliyorum aslında ama forumlara kayıt olmaya ve yorum yapmaya yeni başladım bundan sonra topluluk içerisinde daha aktif olmak istiyorum o yüzden buradayım ( aynı zamanda izleyecek animem kalmadığı için boşluktayım az bilinenlerden tavsiye verebilirseniz sevinirim :) ) 

Hoş geldin Tomoya-kun:hi-onion-head-emoticon:

Forum gördüğün üzere fazla aktif değil ama merak ettiğin herhangi bir şeyi arama motoruna yazarak bulabilirsin. Anime tavsiyeleri almak için de bu sayfalar sana yardımcı olacaktır. Derya misali daldıkça sayfalara okuyası geliyor insanın. Umarım kalıcı üyelerden olursun. Forumda iyi eğlenceler:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tomoya-kun, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin, öncelikle ne olur ne olmaz şunu belirteyim forumda anime önerisi için konu açmak yasaktır, ya uyarı alırsın yada banlanabilirsin ona dikkat et. 

https://forum.turkanime.tv/forum/2868-anime-i̇stek-ve-oneri-bolumu/

bu bölümden istediğin tarzların konusuna bakabilirsin. Eğer daha spesifik bir şey arıyorsan buraya yazabilirsin 

Bunu haricinde muhabbet mekanımıza bekleriz orada hem anime önerisi alabilirsin hemde muhabbet edebilirsin. Clannad izleyen birisini aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin, öncelikle ne olur ne olmaz şunu belirteyim forumda anime önerisi için konu açmak yasaktır, ya uyarı alırsın yada banlanabilirsin ona dikkat et. 

https://forum.turkanime.tv/forum/2868-anime-i̇stek-ve-oneri-bolumu/

bu bölümden istediğin tarzların konusuna bakabilirsin. Eğer daha spesifik bir şey arıyorsan buraya yazabilirsin 

Bunu haricinde muhabbet mekanımıza bekleriz orada hem anime önerisi alabilirsin hemde muhabbet edebilirsin. Clannad izleyen birisini aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Öncelikle uyarın için teşekkürler bunu bilmiyordum 

Sohbet mekanınıza geleceğimden emin olabilirsin sizinle sohbet etmek için sabırsızlanıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.