Jump to content

Selamlar efenim

eren123eren

Önerilen İletiler

eren123eren, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben eren nam-ı diğer zıpzıpcemiltopcemil 6 yıldır anime izliyorum en sevdiğim anime türü ecchidir 

İlginç bir ilk tanıtım olmuş kendinden biraz daha bahsedebilirsin böylece seni daha iyi tanıma fırsatımız olur Zıpzıpcemiltopcemil

Aramıza hoş geldin:love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Lakabınla gelmen de güzel bizi büyük bir uğraştan kurtardın. Forumda iyi eğlenceler:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren123eren, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah özür dilerim efendim, 15 yaşındayım oyun oynamayı severim kızlar ilgi alanımdır ayrıca Haikyuu! animesini de çok severim Kenma gözümden kaçmadı. Umarım iyi bir arkadaş, forum dostu oluruz.. 

Peki o zaman kafana takılan bir şey olduğunda animelerle ilgili olsun veya olmasın sormaktan çekinme biz buralarda bir yerlerde oluruz hep:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Dostluk konusunda endişelenme yakında istemediğin kadar çok forumdaşa sahip olacaksın:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren123eren, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ben eren nam-ı diğer zıpzıpcemiltopcemil 6 yıldır anime izliyorum en sevdiğim anime türü ecchidir 

ben son 5 6 aydır izliyorum adım deniz namı değer nightcloud bende ecchi severim(dozunda tabiki) ilk defa bir forumda bulunuyorum sanırım çok eğlenicem bu forumlarda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.