Jump to content

gereksiz ban

kuzeysanta

Önerilen İletiler

dönek p.ç yazana da banlıyorsanız bence bu politikanızı bence kontrole etmeniz gerek bu aşırı argo bir kelime küfür bile değildi ben burda piç kalleş anlamında kullandım bu bir kişiye bile yönelik değil karaktere yönelik insanların yorum yapmadan animeyi izlemesine yönlendirir sadece bu 

Tabi site size ait ben sadece eleştri yapıyorum bence ufak şeylere tolerans gösterilmeli kimse zaten orada aşırı küfürlü yazılılar yada kendilerine küfür edilmesini istemez 
GÜNCEL TÜRKÇE SÖZLÜK
piç
Farsça pīç
1. isim Anası ile babası arasında evlilik bağı olmadan dünyaya gelen çocuk, haramzade, veledizina.
2. isim Babası belli olmayan çocuk.
3. isim Her şeyin küçüğü, büyüğü ile aynı nitelikte olmayan.
4. isim, kaba konuşmada Terbiyesiz, arsız çocuk.
5. isim, kaba konuşmada Kalleş, kurnaz, kötü niyetli kimse.
6. isim, bitki bilimi Bir bitkinin çevresinde yeniden beliren sürgün ve filiz.

teilty , Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressa-hen 3. Bölüm tartışmasında size yanıt verdi an hour ago

kuzeyliler  a month ago Kaldırıldı

dönek p.ç çıktı

teilty  an hour ago

filtre aşımından kaç gün istersin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret, küfür içeren mesajlar kesinlikle yasaktır, herkes birbirine karşı saygılı olursa daha sağlıklı bir forum ortamı oluşacaktır. ''Lan vs gibi kaba tabirlerden de uzak duralım."

Forumun ilk maddesi gayet açık, kullandığın kelime bir hakaret türüdür. Bir hakaretin sözlükte anlamı olması o hakaretin kullanılabileceği anlamına gelmez ki kullandığın söz aslında gayette büyük bir hakaret çünkü babası belli olmayan çocuk diyorsun ve dolayısıyla annesine de hakaret etmiş oluyorsun. Senin bu dediğin ile sözlükte olan hakaretlere izin verilmesi gerekiyor.

Ayrıca bunlar taviz verme ile alakalıdır, şimdi senin dediğin kelimeye bugün taviz verseler yarın da diyecekler ki herkes küfür ediyor veya başka başka sebeplerle daha büyük küfürlere taviz verilmesi için yazacaklar. Bu işin sonu arkası yoktur. Bir kere taviz verdin mi daha fazlası istenir. Ona tolerans gösterdiniz bana niye göstermediniz gibi yazılar çıkmaya başlayacak. Bu tarz şeyleri engellemenin en iyi yolu en başında taviz vermemektir. 

İlla da hakaret etmek zorunda değilsin, anime karakteri de olsa başka tarz kelimeler kullanabilirsin dediğin amaca uygun "hain" kelimesi var bu diğer yazdığından çok daha hafif bir şey. Ben küfür etmeden yorum yapamam diyorsan da bahsettiğin gibi yorum yapmadan anime izle, sanki küfürsüz yorum yazılamıyor gibi bir ibare oluşturmana gerek yok. Burada konu mankeni sen olduğun için direkt sana yazdım ama senin gibi düşünen herkese tavrım böyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kuzeysanta, 10 saat önce tarihinde yazdı:

dönek p.ç yazana da banlıyorsanız bence bu politikanızı bence kontrole etmeniz gerek bu aşırı argo bir kelime küfür bile değildi ben burda piç kalleş anlamında kullandım bu bir kişiye bile yönelik değil karaktere yönelik insanların yorum yapmadan animeyi izlemesine yönlendirir sadece bu 

Tabi site size ait ben sadece eleştri yapıyorum bence ufak şeylere tolerans gösterilmeli kimse zaten orada aşırı küfürlü yazılılar yada kendilerine küfür edilmesini istemez 
GÜNCEL TÜRKÇE SÖZLÜK
piç
Farsça pīç
1. isim Anası ile babası arasında evlilik bağı olmadan dünyaya gelen çocuk, haramzade, veledizina.
2. isim Babası belli olmayan çocuk.
3. isim Her şeyin küçüğü, büyüğü ile aynı nitelikte olmayan.
4. isim, kaba konuşmada Terbiyesiz, arsız çocuk.
5. isim, kaba konuşmada Kalleş, kurnaz, kötü niyetli kimse.
6. isim, bitki bilimi Bir bitkinin çevresinde yeniden beliren sürgün ve filiz.

teilty , Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressa-hen 3. Bölüm tartışmasında size yanıt verdi an hour ago

kuzeyliler  a month ago Kaldırıldı

dönek p.ç çıktı

teilty  an hour ago

filtre aşımından kaç gün istersin.

p*ç baya bildiğiniz küfür, bunların banlanmasından memnunum ben. Diğer türlü ergenler doluşup aptal ergen küfürlü muhabbetlerini yaparlar ve düzgün kitle yok olur buradan. Teşekkürler TA adminleri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• TAÇE Yetkilisi

Bu yaklaşım her türlü hakareti meşru kılacak bir yaklaşım. Onun yerine düşüncelerinizi küfür etmeden ifade edebilirsiniz. Türkçe bu konuda fazlasıyla zengin bir dil. Küfre karşı taviz vermek gibi bir planımız yok. Konu kilit.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.