Jump to content

Selamlarrr

kEDRA

Önerilen İletiler

Selamlar bu site sağ olsun 1-2 yıldır tüm anime ihtiyacımı giderirken yeni bir şey fark ettim. Evet yıllarımı burada harcamama rağmen gözümden kaçan ufak bir detay. Bu sitenin forumu varmış -_- . Ben de evdeyiz yapacak pek bir şey yok diye buraya takılmaya gelmek istedim :) İsmim Efe anime izlemeyi çok severim. Favori animelerim Cowboy Bebop,GTO,One Outs,One piece,Ashita no Joe,NGE ,Code Geass diyebiliriz. Her türlü animeyi de izlerim genelikle (120 küsur anime bitirmişim ,tek bir tür severek yapmak zor olurdu böyle olmasa). Bu sıralar biraz daha kült animeleri izlemeye başladım (Monster,Legend of Galactic Heroes vb.) anime muhabbetlerini çok severim çevrem de yapabilecek fazla kişi yok burada umarım birileri bulurum :D. Anime dışında souls like ve rpg oyunlarını çok severim ufaktan speedrunlara da başladım nereye kadar sürecek bu heves bilmiyorum.

Film,manga,kitap,çizgi roman gibi şeylerde de çok varım buradaki çoğu kişi de olduğu gibi :). Bunlar dışında ufaktan sihirbazlığa başladım sihirbaz olduğum söylenemez ama kararlıyım öğrenicemmm. Aklıma şu anlık pek bir şey gelmiyor buraya kadar okuduysan altıma bir mesaj yaz da konuşalım :) Daha önce hiç böyle bir şey yapmadığım için kendim ile ilgili ne yazmam gerekiyor emin değilim kafama geleni yazdım . Zaman geçtikçe aklıma gelen yeni şeyleri ekleyebilirim.  

10 10 10.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Efe :hi-onion-head-emoticon:

Aramıza hoş geldin umarım kalıcı üyelerden olursun (Sakıncası yoksa bir de yaşını öğrenebilir miyiz?)

Her zaman boş yapacak birileri vardır burada mesela ben ? sen yeter ki doğru yerde ara:magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

Forumda iyi eğlenceler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Jason (gerçek ismimi kullanmayı pek sevmem(gerçek ismim normal bu arada)) gerçekten kendini geliştirmeye bu kadar açık olman MÜKEMMEL :magic-left-crazy-rabbit-emoticon: senin gibi insanları görmek gerçekten güzel bu arada bende code geass hayranıyım birde zor oyunları sever misin speedrun yapmayı sevmem daha çok rahat olmayı severim yinede zor oyunlara bayılırım Undertale, Hollow Knight, Cuphead gibi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jason19654, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Ben Jason (gerçek ismimi kullanmayı pek sevmem(gerçek ismim normal bu arada)) gerçekten kendini geliştirmeye bu kadar açık olman MÜKEMMEL :magic-left-crazy-rabbit-emoticon: senin gibi insanları görmek gerçekten güzel bu arada bende code geass hayranıyım birde zor oyunları sever misin speedrun yapmayı sevmem daha çok rahat olmayı severim yinede zor oyunlara bayılırım Undertale, Hollow Knight, Cuphead gibi 

Zor oyunları aşırı severim Dark souls serisini yalayıp yuttum :D Şimdi de speedrunlarını yapmaya çalışıyorum. Cuphead ve Hollow knightları da çok severek oynadım fakat araya başka oyunlar girince ara vermek zorunda kaldım ama bir gün geri gelmeyi düşünüyorum tasarımları,mekanikleri,müziklerini çok beğendim ikisinin de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.