Jump to content

Selamlarrr

kEDRA

Önerilen İletiler

kEDRA, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Zor oyunları aşırı severim Dark souls serisini yalayıp yuttum :D Şimdi de speedrunlarını yapmaya çalışıyorum. Cuphead ve Hollow knightları da çok severek oynadım fakat araya başka oyunlar girince ara vermek zorunda kaldım ama bir gün geri gelmeyi düşünüyorum tasarımları,mekanikleri,müziklerini çok beğendim ikisinin de.

bende Hollow Knight a ara verdim bu arada Cupheadden favori bossun var mı ? (bu arada zor oyunlarda sevmediğim bir şey var o da kardeşlerimle oynayamam cuphead 2 kişilik oynanıyo fakat kardeşlerim oynayamıyorum tek sevmediğim yanı o ) bir de hollow knight çok güzel fakat harita yetersiz anlayamıyorum nerdeyim ne yapıyorum o yüzden hollow knight benim için biraz sıkıntı 6-7 saat gezmişliğim var sırf bir odayı bulmak için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jason19654, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

bende Hollow Knight a ara verdim bu arada Cupheadden favori bossun var mı ? (bu arada zor oyunlarda sevmediğim bir şey var o da kardeşlerimle oynayamam cuphead 2 kişilik oynanıyo fakat kardeşlerim oynayamıyorum tek sevmediğim yanı o ) bir de hollow knight çok güzel fakat harita yetersiz anlayamıyorum nerdeyim ne yapıyorum o yüzden hollow knight benim için biraz sıkıntı 6-7 saat gezmişliğim var sırf bir odayı bulmak için

Cuphead de favori bossum ejderha olabilir Matchstickti sanırsam ismi. Hollow knightı fazla oynamadım bilmiyorum ama oynadığım yere kadar baya eğlenmiştim. Böyle oyunlar seviyorsan Dark Souls serisine de bakmanı öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kEDRA, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Cuphead de favori bossum ejderha olabilir Matchstickti sanırsam ismi. Hollow knightı fazla oynamadım bilmiyorum ama oynadığım yere kadar baya eğlenmiştim. Böyle oyunlar seviyorsan Dark Souls serisine de bakmanı öneririm.

Bilgisayarım biraz zayıf (baya zayıf) çalıştırabileceğimi sanmam fakat iyi bilgisayarım olunca oynayacaklarımın arasına girdi teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.