Jump to content
  • Create New...

Yeni geldim merhabalar

Recommended Posts

Merhaba, yarım yıldır anime izliyorum 60 tane anime izledim. Anime harici çoğu konu hakkında bilgim vardır konuşabilirz(Spor,bilim,edebiyat,oyun vs.). En sevdiğim anime code geass'dır onun haricinde tüm animeler ya iyi ya kötüdür gözümde sıralama yapmam. Yazış tarzım soğuk gelebilir ama diğer türlü yazış şekilleri içime sinmiyor ön yargılı yaklaşmazsanız mutlu olurum :). Seslenmek için "J" diyebilirsiniz.(Kurallara dikkat ediyorum ama eğer yanlış bir şey yaparsam uyarırsanız sevinirim.)

Hoş geldin Mustafa ben de. Ben 7 yıldır izliyorum 60 anime izlememişimdir :( Ama hxh, belach, one piece'i toplasan 1400 bölüm falan ediyor sanırım yine de az izlememişim

Judgment, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, yarım yıldır anime izliyorum 60 tane anime izledim. Anime harici çoğu konu hakkında bilgim vardır konuşabilirz(Spor,bilim,edebiyat,oyun vs.). En sevdiğim anime code geass'dır onun haricinde tüm animeler ya iyi ya kötüdür gözümde sıralama yapmam. Yazış tarzım soğuk gelebilir ama diğer türlü yazış şekilleri içime sinmiyor ön yargılı yaklaşmazsanız mutlu olurum :). Seslenmek için "J" diyebilirsiniz.(Kurallara dikkat ediyorum ama eğer yanlış bir şey yaparsam uyarırsanız sevinirim.)

Hoşgeldinnn...  Mekana bekleriz. Konuşmayı seviyorsan atla gel.. Bol muhabbet oluyor. Bazen bi gerileme/durulma süreci olsa da.. devam ediyoruz! :)

Aramıza hoşgeldin J!

Bolca sohbet için seni de muhabbet mekanına bekleriz.:admire-onion-head-emoticon:

Barbarosa, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Mustafa ben de. Ben 7 yıldır izliyorum 60 anime izlememişimdir :( Ama hxh, belach, one piece'i toplasan 1400 bölüm falan ediyor sanırım yine de az izlememişim

Ben yeni kültürleri öğrenme konusunda bayağı hırslı olduğum için hem hobi hem de iş gibi anime izliyorum ondan günümün çoğunu ayırmaktan çekinmiyorum. Bu arada senin izlediklerin de gayet tecrübeli yapıyordur bence seni.

kEDRA, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin J yarım yılda 60 anime izlemek ne 0_0 Ben 5 yıldır anime izliyorum daha yeni 123 anime olmuş. 

Boş zamanım çoktu diyebilirim sanırım