Jump to content

Herkese Merhaba :D

Berlietto

Önerilen İletiler

Anime izlemeyi çok seviyorum.Anime izlemeye televizyonda gördüğüm sailor moon ile başladım.En sevdiğim anime monster dır.
Onun dışında death note ,psycho pass,kuroshitsuji, nana ,akatsuki no yona ,banana fish ,perfect blue sevdiğim animeler arasındadır.
Bende bir etki bırakan,beni düşünmeye sevk eden animeler tercihimdir.(polisiye,gizem,seinen,psikoloji,akıl oyunları)
Ama içimi ısıtan aşk,komedi ve dram içeren animeleri de severim.Her zaman yeni önerilere açığımdır. Anime dışında resim çizmek,kitap okumakta çok hoşuma gider.
Suçlu psikolojisine de ayrı bir ilgim vardır.
Zevklerimizin benzer olduğu yeni arkadaşlar arıyoruuum. :D
Umarım iyi anlaşırız ve beni seversiniz :)

(Hiç bir anime karakteriyle tanışmak istediniz mi? Ben Johann Liebert ile tanışıp onunla çoğu şey hakkında konuşup
fikrini almak isterdim. O karakterin düşünce biçimi gerçekten ilgimi çekiyor.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berlietto, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Anime izlemeyi çok seviyorum.Anime izlemeye televizyonda gördüğüm sailor moon ile başladım.En sevdiğim anime monster dır.
Onun dışında death note ,psycho pass,kuroshitsuji, nana ,akatsuki no yona ,banana fish ,perfect blue sevdiğim animeler arasındadır.
Bende bir etki bırakan,beni düşünmeye sevk eden animeler tercihimdir.(polisiye,gizem,seinen,psikoloji,akıl oyunları)
Ama içimi ısıtan aşk,komedi ve dram içeren animeleri de severim.Her zaman yeni önerilere açığımdır. Anime dışında resim çizmek,kitap okumakta çok hoşuma gider.
Suçlu psikolojisine de ayrı bir ilgim vardır.
Zevklerimizin benzer olduğu yeni arkadaşlar arıyoruuum. :D
Umarım iyi anlaşırız ve beni seversiniz :) 

(Hiç bir anime karakteriyle tanışmak istediniz mi? Ben Johann Liebert ile tanışıp onunla çoğu şey hakkında konuşup
fikrini almak isterdim. O karakterin düşünce biçimi gerçekten ilgimi çekiyor.)

Zevklerimiz benzer gibi ben de yeni katıldım foruma iyi anlaşırız gibi hissediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim ilk anime olarak açıp izlediğim  Sailor Moon idi tv de olduğu senelerde daha bebektim :D yeri bende çok özeldir mutlu oldum sailor moon ile başladığını okudum da :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

hoşgeldin forumumuza umarım kalıcı ve aktif olursun :stars-crazy-rabbit-emoticon: soruna da cevap vermek istedim bi karakterle tanışmak değil ama bi Prenses tutu animesin de masal kahramanlarından olmak isterdim ^-^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin.

Monster ve Psycho-Pass serilerini sevdiğini öğrendiğime göre sana ısınmaya çalışabilirim. ^-^

(daha 24 bölüm izleyebildim, monster ile ilgili spoiler vermezsin diye umuyorum :p)

Adını öğrenemedim btw (:

Berlietto, 16.08.2020 - 00:11 tarihinde yazdı:

beni düşünmeye sevk eden animeler tercihimdir.(polisiye,gizem,seinen,psikoloji,akıl oyunları)

Gizem ve akıl oyunları alanına giren en iyi örnek olmayabilir.. ama benim bu konuda en sevdiğim örnek Gosick oldu her zaman.

Boş zamanında bakmanı öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzura, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Benim ilk anime olarak açıp izlediğim  Sailor Moon idi tv de olduğu senelerde daha bebektim :D yeri bende çok özeldir mutlu oldum sailor moon ile başladığını okudum da :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

hoşgeldin forumumuza umarım kalıcı ve aktif olursun :stars-crazy-rabbit-emoticon: soruna da cevap vermek istedim bi karakterle tanışmak değil ama bi Prenses tutu animesin de masal kahramanlarından olmak isterdim ^-^ 

Seninde ilk animenin sailor moon olması beni çok mutlu etti :D

Bende de yeri gerçekten çok özeldir.Seninle iyi anlaşırız gibi hissediyoruum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin.

Monster ve Psycho-Pass serilerini sevdiğini öğrendiğime göre sana ısınmaya çalışabilirim. ^-^

(daha 24 bölüm izleyebildim, monster ile ilgili spoiler vermezsin diye umuyorum :p)

Adını öğrenemedim btw (:

Gizem ve akıl oyunları alanına giren en iyi örnek olmayabilir.. ama benim bu konuda en sevdiğim örnek Gosick oldu her zaman.

Boş zamanında bakmanı öneririm.

Ben de o serileri seven birisini tanıdığım zaman aşırı mutlu oluyorum :D

Adım Beren :) 

İlk defa böyle bir ortamda bulunduğum için başta söylemeye çekinmiştim.Ama sen sorunca kırmakta istemedim.Umarım bu ortama alışabilirim.Bilmediğim çok şey var :D

Önerdiğin animeyi de izleyeceğim.Çok teşekkürleer.Umarım iyi anlaşırız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.