Jump to content
  • Create New...

Çocukken, çizgi film olduğunu düşünerek izlediğiniz animeler?

Recommended Posts

Çocukken, bilinçsiz bir şekilde, anime olduğunu bilmeden izlediğiniz animeler olmuştur ^-^ o zamanlar çizgi film sandığınız vb. 

Bunun en güzel örnekleri Yugioh, Pokemon, Tsubasa filan oldu hep benim için (:

908, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Çocukken, bilinçsiz bir şekilde, anime olduğunu bilmeden izlediğiniz animeler olmuştur ^-^ o zamanlar çizgi film sandığınız vb. 

Bunun en güzel örnekleri Yugioh, Pokemon, Tsubasa filan oldu hep benim için (:

Bu konu var aslında konu açarken önceki konulara göz atmanı öneririm

Burada anime olduğunu bilmeden xxx bilerek xxx izledik diye yanıt verildiği için senin konunu da kapsadığını düşünüyorum:sigh-onion-head-emoticon:

pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu konu var aslında konu açarken önceki konulara göz atmanı öneririm

Burada anime olduğunu bilmeden xxx bilerek xxx izledik diye yanıt verildiği için senin konunu da kapsadığını düşünüyorum:sigh-onion-head-emoticon:

O konuyu önceden görmüştüm ama açtığım konunun aynı sayılacağını düşünmedim, şahsen anime olduğunu bilerek izlediğim ilk anime Elfen Lied idi.

Sakıncalıysa kaldırırım tabii ^-^ Amacım birini taklit etmek değildi, öyle olduysa kusura bakmayın.

Sadece eğlence amaçlı bir konu açmanın güzel olacağını düşündüm.

(bu arada son cümleyi anlayamadım .-.)

908, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O konuyu önceden görmüştüm ama açtığım konunun aynı sayılacağını düşünmedim, şahsen anime olduğunu bilerek izlediğim ilk anime Elfen Lied idi.

Sakıncalıysa kaldırırım tabii ^-^ Amacım birini taklit etmek değildi, öyle olduysa kusura bakmayın.

Sadece eğlence amaçlı bir konu açmanın güzel olacağını düşündüm.

(bu arada son cümleyi anlayamadım .-.)

Anime olduğunu bilmeden ilk olarak pokemon, hırsız jeanne ve  Gakuen alice izledim anime olduğunu bilerek ilk Gakuen alice izledim. Çünkü animeleri Gakuen alice ile birlikte öğrendim.

Bu şekilde yanıtlar verildiği için kapsadığını düşündüm en iyisi son kararı adminlere bırakalım. @Amygirl @Vega

Bakugan, Doraemon, Pokemon, Kaptan Tsubasa, Janggeum'ın Rüyası, Yu-Gi-Oh!, Beyblade ve Heidi şimdilik aklıma gelenler. Daha dolu vardır. "Türkiye'de Yayınlanmış Anime'ler" Arşiv Projesi ismini google'da aratırsanız eski bir forumda 2005 yapımı geniş çaplı bir listeye ulaşırsınız.

haikurema, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Janggeum'ın Rüyası

Bunu nasıl unuttum ben? Çocukken başından kalkmazdım .-. Şu mavili samuray karakter favorimdi..

Shaman King,Oban Star Racers,Sonic X,Pucca bu animeler 2010 yılına kadar Jetixte çıkıyordu izliyordum :D

Rockman.exe (Megaman NT), Yu Gi Oh! bunlar da Star TVde çıkıyordu. Hatta Rockman.exe cipsten yapışmalı taso veriyordu :)

vay be.

• Similar Content

• By Amygirl
      Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.

Eee nasılsınız? 
    • By AiChan01
      Bu arkadaşın adeta ölümsüz olduğunu düşünmek bir yandan da o kadar çekilmez olduğunu bir kenara koyarsak tarz olarakta sınıfta kalmış gibi görünüyor...

• By 908
      Yani 74/74 Bölüm olduğunu gördüğümde bi' duraksadım :p Biraz uzun bir anime gibi geldi.
      Başlarda Johann karakteri için başlamıştım ama konular çok yavaş ilerliyor (belki de bana öyle geliyor)
      En son 24. bölümü izlemiştim
      demek istediğim, bitirmeye değer bir anime mi? Anlayamadım ^-^
      Spoiler vermezseniz sevinirim.
    • By KRHerusaizu
      Arkadaşlar bu gün haberlerde gördüm Kayseride Milky Road oluşmuş.
      İsteyenler Tayfasını toplayıp Skypiea'ya doğru yola çıkabilir. 

• By Ringo
      Sizi nostaljik hissettiren animeler neler mesela bana göre hala yok  bulamadım çünkü arayıştayım hala :DD
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.