Jump to content

Çocukken, çizgi film olduğunu düşünerek izlediğiniz animeler?

908

Önerilen İletiler

Çocukken, bilinçsiz bir şekilde, anime olduğunu bilmeden izlediğiniz animeler olmuştur ^-^ o zamanlar çizgi film sandığınız vb. 

Bunun en güzel örnekleri Yugioh, Pokemon, Tsubasa filan oldu hep benim için (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Çocukken, bilinçsiz bir şekilde, anime olduğunu bilmeden izlediğiniz animeler olmuştur ^-^ o zamanlar çizgi film sandığınız vb. 

Bunun en güzel örnekleri Yugioh, Pokemon, Tsubasa filan oldu hep benim için (:

Bu konu var aslında konu açarken önceki konulara göz atmanı öneririm

Burada anime olduğunu bilmeden xxx bilerek xxx izledik diye yanıt verildiği için senin konunu da kapsadığını düşünüyorum:sigh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu konu var aslında konu açarken önceki konulara göz atmanı öneririm

Burada anime olduğunu bilmeden xxx bilerek xxx izledik diye yanıt verildiği için senin konunu da kapsadığını düşünüyorum:sigh-onion-head-emoticon:

O konuyu önceden görmüştüm ama açtığım konunun aynı sayılacağını düşünmedim, şahsen anime olduğunu bilerek izlediğim ilk anime Elfen Lied idi.

Sakıncalıysa kaldırırım tabii ^-^ Amacım birini taklit etmek değildi, öyle olduysa kusura bakmayın.

Sadece eğlence amaçlı bir konu açmanın güzel olacağını düşündüm.

(bu arada son cümleyi anlayamadım .-.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O konuyu önceden görmüştüm ama açtığım konunun aynı sayılacağını düşünmedim, şahsen anime olduğunu bilerek izlediğim ilk anime Elfen Lied idi.

Sakıncalıysa kaldırırım tabii ^-^ Amacım birini taklit etmek değildi, öyle olduysa kusura bakmayın.

Sadece eğlence amaçlı bir konu açmanın güzel olacağını düşündüm.

(bu arada son cümleyi anlayamadım .-.)

Anime olduğunu bilmeden ilk olarak pokemon, hırsız jeanne ve  Gakuen alice izledim anime olduğunu bilerek ilk Gakuen alice izledim. Çünkü animeleri Gakuen alice ile birlikte öğrendim.

Bu şekilde yanıtlar verildiği için kapsadığını düşündüm en iyisi son kararı adminlere bırakalım. @Amygirl @Vega

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakugan, Doraemon, Pokemon, Kaptan Tsubasa, Janggeum'ın Rüyası, Yu-Gi-Oh!, Beyblade ve Heidi şimdilik aklıma gelenler. Daha dolu vardır. "Türkiye'de Yayınlanmış Anime'ler" Arşiv Projesi ismini google'da aratırsanız eski bir forumda 2005 yapımı geniş çaplı bir listeye ulaşırsınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.