Jump to content

Selam

explorer

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar foruma yeni kaydoldum, son zamanlarda site üzerindeki tanışma konularını görünce bi gaza geldim denebilir :)

Adım Emin, 23 yaşındayım 3,5 yıldan biraz fazlaca bir zamandır anime izlerim. İlkim sanırım death note idi ama o sıralar anime nedir bilmezdim yani sanırım narutoyla başladım denebilir. En sevdiklerim arasında Alderamin on the Sky, Code Geass, Parasyte -the maxim-, Classroom of the Elite, The Irregular at Magic High School, Quan Zhi Gao Shou bulunuyor, baya çokmuş bende yazınca farkettim.

Genel olarak anime, film, kitap, manga, web novel severim. Şu sıralar biraz felseye yönelmiş durumdayım. 

Umarım kaynaşma fırsatı bulurum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar arkadaşlar foruma yeni kaydoldum, son zamanlarda site üzerindeki tanışma konularını görünce bi gaza geldim denebilir :)

Adım Emin, 23 yaşındayım 3,5 yıldan biraz fazlaca bir zamandır anime izlerim. İlkim sanırım death note idi ama o sıralar anime nedir bilmezdim yani sanırım narutoyla başladım denebilir. En sevdiklerim arasında Alderamin on the Sky, Code Geass, Parasyte -the maxim-, Classroom of the Elite, The Irregular at Magic High School, Quan Zhi Gao Shou bulunuyor, baya çokmuş bende yazınca farkettim.

Genel olarak anime, film, kitap, manga, web novel severim. Şu sıralar biraz felseye yönelmiş durumdayım. 

Umarım kaynaşma fırsatı bulurum. 

Hoş geldin forumda iyi eğlenceler bir sıkıntın olsun olmasın muhabbet mekanına da bekleriz:cool-onion-head-emoticon: kalıcı üyelerden olman dileğiyle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Emin, aramıza hoşgeldin!

Ben Melisa genelde lakaplarım olan Hanımeli ve Mely kullanılır. Üniversite öğrencisiyim ve 7-8 senedir anime izliyorum.

Umarız ki burada dilediğin gibi vakit geçirirsin.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Muhabbet mekanımıza gelip bizimle kaynaşmayı ihmal etme.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin forumda iyi eğlenceler bir sıkıntın olsun olmasın muhabbet mekanına da bekleriz:cool-onion-head-emoticon: kalıcı üyelerden olman dileğiyle

Teşekkür ederim hoş buldum, daha önce pek forum kullanmadım ama seversem neden olmasın.

heymely, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba Emin, aramıza hoşgeldin!

Ben Melisa genelde lakaplarım olan Hanımeli ve Mely kullanılır. Üniversite öğrencisiyim ve 7-8 senedir anime izliyorum.

Umarız ki burada dilediğin gibi vakit geçirirsin.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Muhabbet mekanımıza gelip bizimle kaynaşmayı ihmal etme.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Teşekkür ederim ve memnun oldum Melisa

908, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, Emin.

Çok teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.