Jump to content

Sword Art Online hakkında düşünceleriniz.

nezuraraka

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana kalırsa ilk sezonun ilk yarısından sonrası tamamen gereksiz.

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri o

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p     Bilmiyorum belki de ALO dışındaki kısımları sevme nedenim: FPS ve MMORPG türünün beni kendine çekmesidir. Alicizationda'da güzel

Posted Images

nezuraraka, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Sizce bu animeye başlamalı mıyım?

Ben gereksizce uzatılıp uzatılmadığını pek umursamıyorum. Hala eğleniyor muyum eğleniyorum. Bu da bir başarıdır. Tabii baş yapıt gibi animelerde var ama animeler sonuçta ticari eğence ürünleri ve SAO'da insanları eğlendiriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri olduğu doğru ama bir bütün olarak bakarsan çok sarıyor. 3 kere rewatch attım ve şu anda yeni sezon çıkıyor olmasaydı 5.'ye izliyor olurdum büyük ihtimalle. Her neyse kısacası başlamanı öneririm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nezuraraka, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Sizce bu animeye başlamalı mıyım?

kesinlikle ilk olarak şundan bahsedelim sao arc arc giden bir anime ilk arc en iyi arc yani ilk 13 veya 14 bölüm ondan snr sıkıcı ama gerekli 2.sezon da iyi sao nun sevilmeme veya gereksiz uzaltı denmesinin sebebi hiçbir arcın ilk arc kadar zevk vermemesi ama bu onu kötü yapmaz hala derim izlediğim en iyi animelerden biridir top 20 rahat belki zorlarsan top 10 nuna blie alabilrsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah bu hayranlar yok mu? Her şeyi abartırlar. SAO onlardan nasibini almış bir anime.

İlk bakışta farklı bir konusu olmasına rağmen hikaye tarafında izleyici hayal kırıklığına uğratmış bir anime olmasına rağmen  dünyasının tasarımı oldukça iyidir. Bir de müziklerle çook iyi bir uyum sağlamıştır. MMORPG türü iyi bir şekilde işlenmiştir (bazı mantık hataları hariç).Karakterler ise fazla derinliğe sahip değillerdir. Birkaç karakter hariç diğer karakterler görünüp kaybolan türden.

İzlemeli miyim? Diyorsan şahsen ben izlerken eğlendim. Şans verip izlemelisin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.