Jump to content

Sword Art Online hakkında düşünceleriniz.

nezuraraka

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana kalırsa ilk sezonun ilk yarısından sonrası tamamen gereksiz.

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri o

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p     Bilmiyorum belki de ALO dışındaki kısımları sevme nedenim: FPS ve MMORPG türünün beni kendine çekmesidir. Alicizationda'da güzel

Posted Images

heichou_7, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence sadece ilk sezonu için değil neredeyse her sezonunda hareme yeni birileri ekleniyor ? 2. Sezonda Sinon, 3. Sezonda Alice; daha karakter gelirse onlar da eklenir ki Kirito’nun sevgilisinin olması bile harem kurulmasını engelleyemiyor.

Benim harem türü esprisi yapma nedenim, bu animeyi google da aratınca attığım türde görsellerin çıkması. (kirito dışında, görseldeki tüm karakterler kız vb.)

Bence GGO ve Alicization durumlarında bu çok dengelenmiş.

GGO'da sadece Sinon ile ayrı birine karşı mücadele verirken, Alicization'da işe Eugeo filan eklendi. Ondan dolayı sadece ilk sezon için dedim ^-^

heymely, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk sezonunu tek oturuşta bitirirken ikinci sezonunu 2. Bölümde bıraktım. 

Bunu birine sormak istiyorum aslında.

SAO animesini herhangi birine önerenler nedense 2. sezonu kötülüyor. Ben sevdiğimden dolayı, beğenilmeme nedenini anlayamıyorum :P insanların beklentisi neydi, neyden soğudular filan.

Benim için Alicization ve ALO'dan daha önde geliyor.

pegasusejder, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Mesela şuan ki pp'im sahibi olan SAO alternative - gun gale online bile Sao'nun yeni sezonlarından iyidir.

Denk gelmişken sormak istedim.

Ben hikayeyi devam ettirmek için, hikayeden bağımsız olan "Alternative GGO" yu izlemedim, beni sıkmayacağını düşünüp de bana önereceğin bir seri mi?

Bir de dipnot geçmek istiyorum:

SAO=Harem esprisini başka yerlerde yaptığım zaman genellikle saçma tepkiler yediğim oluyor :d

"Sao güzel bir seri, onu böyle kötüleme" filan diyorlar .-. Asıl sakıncalı olanın harem+ecchi olduğunu onlara belirtmem gerekiyor bunun üstüne.

Kitlesinin yakında düzeleceğini umarak (90% lık kesimden bahsediyorum) yeni sezonu bekliyorum bakalım ^-^

Tahminimce SAO'nun yeni sezonunun son bölümü (11/11) 20 Eylül 18:00 gibi turkanime sitesine yüklenecek.

Bu durumda 18-20 Eylül arası izlemeye başlarım son sezonu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunu birine sormak istiyorum aslında.

SAO animesini herhangi birine önerenler nedense 2. sezonu kötülüyor. Ben sevdiğimden dolayı, beğenilmeme nedenini anlayamıyorum :P insanların beklentisi neydi, neyden soğudular filan.

Benim için Alicization ve ALO'dan daha önde geliyor.

Bana ölümcül bir oyundan sonra tekrar başka bir oyuna başlamaları saçma geldi ve 2. Bölümde bıraktım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana ölümcül bir oyundan sonra tekrar başka bir oyuna başlamaları saçma geldi ve 2. Bölümde bıraktım 

Anladım da, SAO'dan ALO'ya geçtiklerinde böyle düşünmen gerekmez miydi ki? (15. bölümde filan)

Oradan bile "gereksiz yere uzayacak" mesajını vermişler zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, Şimdi tarihinde yazdı:

Anladım da, SAO'dan ALO'ya geçtiklerinde böyle düşünmen gerekmez miydi ki? (15. bölümde filan)

Oradan bile "gereksiz yere uzayacak" mesajını vermişler zaten.

Başlangıç bölümlerinde yeni bir oyun keşfettikleri gibi öfff diyerek kapadım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim harem türü esprisi yapma nedenim, bu animeyi google da aratınca attığım türde görsellerin çıkması. (kirito dışında, görseldeki tüm karakterler kız vb.)

Bence GGO ve Alicization durumlarında bu çok dengelenmiş.

GGO'da sadece Sinon ile ayrı birine karşı mücadele verirken, Alicization'da işe Eugeo filan eklendi. Ondan dolayı sadece ilk sezon için dedim ^-^

Bence de GGO ve Alicization o konuda daha iyiydi...Ama  dengelendiğini düşünmüyorum çünkü hepsinde bir yerde Asuna ve haremdekiler ekleniyor/gösteriliyor :P Zaten bir yerden sonra izlemeyi bıraktım bu muhabbet yüzünden :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, Şimdi tarihinde yazdı:

Başlangıç bölümlerinde yeni bir oyun keşfettikleri gibi öfff diyerek kapadım 

Tam anlayamadım .-. 16. bölüm mü "başlangıç bölümleri" dediğin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heichou_7, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Zaten bir yerden sonra izlemeyi bıraktım bu muhabbet yüzünden :/

Düşününce, beni pek rahatsız eden bir durum değil. Yine de bana sorarsan Alfheim Online dışındaki kısımlar izlemeye değebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Animenin 1 veya 2 tam hatırlamıyorum

İçeriği Gizle

Asuna ile gittikleri oyun alanından bahsediyorum 

Şu an anladım. "kapattım" deyince ortalara doğru filan sandım, sıkılmak için biraz erken değil mi ilk 2 bölüm?

Ben, bana göre çok saçma da gelse her animeye/diziye şans vermek istiyorum. Öyle ki Naruto'yu bile listeme ekledim.. düşün kalite o kadar düştü.

Seveceğimi sanmıyorum ama bir şans veririm bakalım.

Sadece naruto değil bu arada, alakasız bir şekilde uçarak kaçarak birbirine büyü atan karakterlerin bulunduğu animeler beni çekmiyor.

Strike the Blood animesini de 2. bölümün yarısına gelmişken bu nedenle kapatmıştım. Buna tekrardan şans vereceğimi sanmam tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.