Jump to content

Sword Art Online hakkında düşünceleriniz.

nezuraraka

Önerilen İletiler

908, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Düşününce, beni pek rahatsız eden bir durum değil. Yine de bana sorarsan Alfheim Online dışındaki kısımlar izlemeye değebilir.

Böyle `hurraa arkadaşlığın gücü adına´ muhabbetleri bi yerden sonra sıkıyor, o muhabbet dönmese de Alicizanation’dan sonra araya bir şeyler girdi ve izlemeyi bıraktım :P ALO cidden aşırı kanserdi bu arada onu izledikten sonra bir süre cringe olma yeteneğimi kaybettim. Bir de Asuna’yı pek sevdiğim söylenemez bu beni bayağı etkiledi önerme konusunda 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana kalırsa ilk sezonun ilk yarısından sonrası tamamen gereksiz.

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri o

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p     Bilmiyorum belki de ALO dışındaki kısımları sevme nedenim: FPS ve MMORPG türünün beni kendine çekmesidir. Alicizationda'da güzel

Posted Images

908, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu an anladım. "kapattım" deyince ortalara doğru filan sandım, sıkılmak için biraz erken değil mi ilk 2 bölüm?

Ben, bana göre çok saçma da gelse her animeye/diziye şans vermek istiyorum. Öyle ki Naruto'yu bile listeme ekledim.. düşün kalite o kadar düştü.

Seveceğimi sanmıyorum ama bir şans veririm bakalım.

Sadece naruto değil bu arada, alakasız bir şekilde uçarak kaçarak birbirine büyü atan karakterlerin bulunduğu animeler beni çekmiyor.

Strike the Blood animesini de 2. bölümün yarısına gelmişken bu nedenle kapatmıştım. Buna tekrardan şans vereceğimi sanmam tabii.

Naruto bir şaheserdir bu arada benim zamanım olsa kesinlikle izlerdim. Güzel kurgulanmış bir anime. Bende şans veriyorum zaten 2-3 bölümünü izliyorum sonra bırakıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heichou_7, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir de Asuna’yı pek sevdiğim söylenemez

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p

Bilmiyorum belki de ALO dışındaki kısımları sevme nedenim:

FPS ve MMORPG türünün beni kendine çekmesidir.

Alicizationda'da güzel kurgulanmış bir hikaye olduğunu düşünmem filandır. (gerçi daha sonunu göremedim :d)

Sinon ve Eugeo karakterlerine ısınmam da var tabii.

Gerisinin kafası pek çalışmıyor gibi geliyor bana .-.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Naruto bir şaheserdir bu arada

Kısa bir zaman sonra deneyeceğim.. ama dediğim gibi:

Bir animenin FanArt ında bile o bahsettiğim olayı görünce (uçarak büyü savaşı olayı filan) o animeden ister istemez soğuyorum.

Bu işi güzel yapanlar var tabii ama denk geldiklerimin 95% ilgimi çekmiyor ve soğutabiliyor da.

Vampir, büyü vs. türlerinde animelere girişmememin nedeni de bu galiba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p

Aynen ya Miyuki Sawashiro’nun da etkisiyle aşırı seviyorum onu :admire2-onion-head-emoticon:

908, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Sinon ve Eugeo karakterlerine ısınmam da var tabii.

Gerisinin kafası pek çalışmıyor gibi geliyor bana .-.

Şuna aşırı derecede katılıyorum ?? Eugeo cidden çok minnoş bir karakter, Sinon da seride sevdiğim tek kız karakter olabilir ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nezuraraka, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Sizce bu animeye başlamalı mıyım?

Bu arada, yorumlarda bazı şeyleri gömdüm filan ama o yorumlarıma bakma, bana sorarsan başla. 

Sword Art Online yerine yücelteceğim başka animeler tabii ama bu da izlemeye değer.

Senin zevkini bilemem tabii. Başlamayı düşünüyorsan bi' ara zaman ayır.

Benim gömdüğüm kısım genelde animeler değil de, animelerin kitleleri oluyor.

Bu arada etrafta çok fazla spoiler dönüyor.. özellikle instagramda filan. Başlamayı düşünüyorsan denk gelmemeni umuyorum ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bunu birine sormak istiyorum aslında.

SAO animesini herhangi birine önerenler nedense 2. sezonu kötülüyor. Ben sevdiğimden dolayı, beğenilmeme nedenini anlayamıyorum :P insanların beklentisi neydi, neyden soğudular filan.

Benim için Alicization ve ALO'dan daha önde geliyor.

Denk gelmişken sormak istedim.

Ben hikayeyi devam ettirmek için, hikayeden bağımsız olan "Alternative GGO" yu izlemedim, beni sıkmayacağını düşünüp de bana önereceğin bir seri mi?

Konudan tamamen ayrı kiritonun sadece son bölüm lakabı mı ne geçiyor yani o kadar ayrı. Bence gayet güzeldi savaş sahneleri falan. Ayrıca ana karakterin davranışları gayet eğlenceli, yan karakterlerde öyle. Ben tavsiye ederim.

İkinci soruna da yanıt vereyim. İlk başta ki konu çok güzeldi, herkes gelişip hayatta kalmaya çalışıyordu. Kimisi ben güçsüzüm diyerek kendini ticarete falan veriyordu.

SAO kısmını o kadar çabuk geçtiler ki herkes bi şaşırdı,

Spoiler

bir önceki bölüm kat 2'yi temizlerken bir anda kat 70'e geçtiler sonra oyun bossu ile karşılaşıp oyunu bitirdiler. 

Sonrasında diğer hikayeler ilki kadar sağlam değildi ve işin cılgı çıkmıştı. O oyundan bu oyuna şuna yardım gerekiyormuş burada yeni bir şey çıkmış falan. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

SAO kısmını o kadar çabuk geçtiler ki

Sen böyle söyleyince düşündüm de.. Sword art online: 2 sezonluk (sezon başı 12-16 bölüm arası) bir anime olsaydı.. ve full SAO'nun içinde geçseydi, ortaya çok güzel bir örnek çıkabilirdi.

Bu haliyle de seviyorum gerçi.

Bu arada yanlış anlama, işini öğretiyormuş gibi algılama da, yazdığın 2. kısma spoiler tagı koysan fena olmaz ^-^ izlemeyen çıkar illa ki.

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Konudan tamamen ayrı kiritonun sadece son bölüm lakabı mı ne geçiyor yani o kadar ayrı. Bence gayet güzeldi savaş sahneleri falan. Ayrıca ana karakterin davranışları gayet eğlenceli, yan karakterlerde öyle. Ben tavsiye ederim.

Şu an yayınlanan yeni sezonu izledikten sonra Alternative GGO'ya da bakacağım, önerin için teşekkürler ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Sadece Alice mi? şu iki öğrenciyi eledin herhalde :D

Kimisi beğenebilir ama ben şuan için SAO'yu komedi mahiyetinde izliyorum. Son bölüm olanlar beni sadece güldürdü. Gönül isterdi ki ilk oyun olan SAO bir sezon sürsün, level kasma para toplama falan iyice ayrıntılı anlatsınlar. 

Mesela şuan ki pp'im sahibi olan SAO alternative - gun gale online bile Sao'nun yeni sezonlarından iyidir. Tabii bu benim naçizane görüşüm herkesin beğenisi farklı

Tamam Kirito ve Asuna birlikte sevgili hayatı yaşıyor olabilir ama diğer karakterlerin Kirito'ya aşık olması bu animeyi harem animesi yapar.

diğer harem animelerindeki gibi aptal aptal kimi seçicem diye kararsızlık yaşamıyor . teknik olarak harem olsada ben haremden saymıyorum .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nezuraraka, 19 saat önce tarihinde yazdı:

Sizce bu animeye başlamalı mıyım?

Herkesinde dediği gibi başla ama spoiler olur mu bilmem Alicization sezonu canımı bayağı sıktı izlerken baya küfür ettim .

''Niye böyle bir hikaye diye?'' 

Erifu, 15 saat önce tarihinde yazdı:

İlk sezonun ilk yarısını sevmiştim.

T-BAG, 16 saat önce tarihinde yazdı:

ilk 14 bölüm izle ve kapat 

Bunu yapma ilk sezonu izle öyle kapat.

-48, 16 saat önce tarihinde yazdı:

SAO onlardan nasibini almış bir anime.

İlk bakışta farklı bir konusu olmasına rağmen hikaye tarafında izleyici hayal kırıklığına uğratmış bir anime

Böyle olduğunu düşünmüyorum ama herkesin görüşüne saygı duyuyorum.

KISACA İZLE KEYİF ALABİLİRSEN ve ergen işi değil o kesin .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.