Jump to content

Sword Art Online hakkında düşünceleriniz.

nezuraraka

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana kalırsa ilk sezonun ilk yarısından sonrası tamamen gereksiz.

Hikaye takıntılıysan başlama. Hikayenin nereye gittiğini umarsamıyorsan kesinlikle başla. İlk sezonun ilk 14 bölümünün diğerlerine göre sağlam olduğu ve 2. sezonun son 10 bölümünün en sıkıcı yerleri o

Asuna yerine Sinon olsa fena mı olurdu :p     Bilmiyorum belki de ALO dışındaki kısımları sevme nedenim: FPS ve MMORPG türünün beni kendine çekmesidir. Alicizationda'da güzel

Posted Images

908, 19 saat önce tarihinde yazdı:

Eheh :d Doğru.

Açılan başka bir konunun altına uzun bir yanıt yazmıştım, sadece özet geçmek istiyorum

Kitlesinin 90% berbat maalesef .-. (tokyo ghoul kitlesi gibi) Ama bunun için animeye kötü demem.

ve bu animenin neden "harem" tagı almadığını bilmiyorum..

anime genel olarak herkese hitap ediyor aslında erkek-kız

ama kesinlikle harem etiketini hak ediyor eğer sakallı eleman olmasaydı o zaman etiket olmasa bile harem derdik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nezuraraka, 16.08.2020 - 20:00 tarihinde yazdı:

Sizce bu animeye başlamalı mıyım?

başlamanı kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü 1.sezon inanılmaz bir havası varken merak hissi falan varken bir anda çöpleşiyor acayip saçma yerlere geliyor şuanda nereye varıcak diye sırf izliyorum bitsede gitsek kafasındayım sword art online=pişmanlık sebebi altta spo istiyosan oku

Spoiler

1.sezon oyunun içine kapandıklarında orda öldüklerinde gerçek hayatta da ölüyorlardı o yüzden karanlık bi havası vardı hemde accaba son kata ulaştıklarında ne olucak falan diye meraklanıyordum sonra mal gibi olaylar oldu oyundan son kata gitmeden çıktılar falan filan başka oyunlara çoştular aşırı saçma zaten son sezon animenin ana karakteri krito 1 sezon dur yok afk kalmış 

yok eğer ben izliyecdem hala diyorsan belki sen seversin hala sevenler var 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence kesinlikle başlamalısın. İlk sezonun yarısından sonrası çöp diyenlere kulak asma. Tamam ALO biraz sıkıcı ama GGO cidden eğlenceli. Ve bana göre Alicization şu ana kadar çıkan en iyi sezon. Çizimler,dövüşler vs. her şeyi çok iyi. Sadece war of under world 1. sezon kirito olmadığı için beğenilmedi, ama war of under world 2nd season kesinlike çok iyi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Fazla şişirilmiş bir anime olduğunu düşündüğümden ben başlamadım bir türlü izlemeye. Bazı arkadaşlar sağ olsun daha animenin adını bilmezken animeden soğutabiliyorlar insanı. :dying-onion-head-emoticon:

Bence başlamaya değer bir seri.

Diğerlerini bilmiyorum ama benim gömdüğüm kısım bazı absürt kısımlar oluyor.

Bazıları "ilk seoznu izle, 2. sezona girişme" filan diyor da sevebilirsin bence.

En azından ben 2. sezonu izlerken sıkıldığımı hissetmedim hiç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence başlamaya değer bir seri.

Diğerlerini bilmiyorum ama benim gömdüğüm kısım bazı absürt kısımlar oluyor.

Bazıları "ilk seoznu izle, 2. sezona girişme" filan diyor da sevebilirsin bence.

En azından ben 2. sezonu izlerken sıkıldığımı hissetmedim hiç.

Önceliklerim arasında yer edinmiyor :onionfacepalmplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.