Jump to content

Merhaba Türkanime Form

Misafir PelikanFaruk

Önerilen İletiler

Misafir PelikanFaruk

Merhabalar ben Zafer 8.sınıfta anime izleyen bi arrkadaşımla dalga geçtikten sonra anime çocuk işidir falan diyordum (kesinlikle anime izleyenlerle sıkıntım yoktu sadece o arakadaşı sinirlendirmeyi seviyordum) bana one piece adlı animeyi önerince başladım animeye oyun oynarken canım sıkıldı ve dedimki izleyim şu one pieceyi dedim girdim izlemeye başladım o gün bu gündür 4-5 yıl oldu 150yi aşkın anime serisi bitirdim bu günde forumda sürekli gezip insanların yazdıklarını okurken dedim bide esap açayım eğlenir sohbet muhabbet ederiz forumdakilerle dedim ve burdayım biraz uzun oldu :D tanıştığımıza memnun oldum. -iyi geçinmek dileklerimle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Posted Images

PelikanFaruk, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben Zafer 8.sınıfta anime izleyen bi arrkadaşımla dalga geçtikten sonra anime çocuk işidir falan diyordum (kesinlikle anime izleyenlerle sıkıntım yoktu sadece o arakadaşı sinirlendirmeyi seviyordum) bana one piece adlı animeyi önerince başladım animeye oyun oynarken canım sıkıldı ve dedimki izleyim şu one pieceyi dedim girdim izlemeye başladım o gün bu gündür 4-5 yıl oldu 150yi aşkın anime serisi bitirdim bu günde forumda sürekli gezip insanların yazdıklarını okurken dedim bide esap açayım eğlenir sohbet muhabbet ederiz forumdakilerle dedim ve burdayım biraz uzun oldu :D tanıştığımıza memnun oldum. -iyi geçinmek dileklerimle

Hoş geldin Zafer ayrıca doğum gününde kutlu olsun :)

@heymely gene hızlı davranmış, lakin bende söyleyeyim her zaman muhabbet mekanımıza bekleriz gelip muhabbet edersen seviniriz :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder @heymely devet için teşekkürler bir ara gelirim :D. Bir sorum var benim Forumla ilgili merak ettiğim konular var sormak istediklerim kime sorabilirim msj atmak falan varsa yardımcı olabilirmisiniz.

Bunun için ana sayfada olan Forum kısmına göz atabilirsin ya da sağ üstte zarf sembolüne basıp "Mesaj Gönder" kısmından adminlere özelden ulaşabilirsin fakat bunu yapmadan önce ana sayfada gezinirsen iyi olur

https://forum.turkanime.tv/forum/13-forum-kurallari-yardim/

Ayrıca gerçekse doğum günün kutlu olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder @heymely devet için teşekkürler bir ara gelirim :D. Bir sorum var benim Forumla ilgili merak ettiğim konular var sormak istediklerim kime sorabilirim msj atmak falan varsa yardımcı olabilirmisiniz.

Forumla ilgili forum kuralları var bunun haricinde muhabbet mekanında yazarsan (illa boş muhabbet olacak diye bir şey yok :) ) oradan da yardımcı olmaya çalışırız. Hiçbirimizin halledemeyeceği bir sorun ise adminler ile konuşursun, ayriyeten bana da özelden yazabilirsin müsaitsem cevaplarım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana dilediğin zaman yazabilirsin. Yardımcı olabildiğim kadarıyla olurum. :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk
MuraTika, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunun için ana sayfada olan Forum kısmına göz atabilirsin ya da sağ üstte zarf sembolüne basıp "Mesaj Gönder" kısmından adminlere özelden ulaşabilirsin fakat bunu yapmadan önce ana sayfada gezinirsen iyi olur

https://forum.turkanime.tv/forum/13-forum-kurallari-yardim/

Ayrıca gerçekse doğum günün kutlu olsun

Öncelikle doğum günümü kutladığın için teşekkürler vede kuralları okudum bazılarını anlmadım mesela "150 iletisini doldurmayan üyeler konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi vardır. Bu kuralın tekrarlayan ihlalinde ise üye banlanacaktır. Tanışma bölümü bu kural kapsamı dışndadır" 150 ileti derken ileti ne oluyor bu yazdıklarımızmı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, Şimdi tarihinde yazdı:

Öncelikle doğum günümü kutladığın için teşekkürler vede kuralları okudum bazılarını anlmadım mesela "150 iletisini doldurmayan üyeler konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi vardır. Bu kuralın tekrarlayan ihlalinde ise üye banlanacaktır. Tanışma bölümü bu kural kapsamı dışndadır" 150 ileti derken ileti ne oluyor bu yazdıklarımızmı?

Evet Muhabbet Mekanı hariç attığın mesajlar ileti oluyor. Eğer anime önerisi falan istersen bunun için konu açmana gerek yok ufak bir araştırma ile burada aradığın animeyi bulabilirsin, örneğin:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.