Jump to content

Önerilen İletiler

sebep bariz insanlar gerçekte yapamadıklarını yapıyor anime/manga zamanında gönül işiydi parası için değil kendi hislerini anlatmak için yazardın şuan türk dizisi gibi tek amaç para yok kız kaçırılsın şey burdada aynı genel olarak mangakalar gündeme bakıp tutabilecek para kazandırabilecek animeler yapıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burası yeni gelen üyelerin kendini tanıtma yeri, bu tarz konular için uygun değil. Konu yanlış yere açılmış, bence açacağın konu buraya daha çok uyar:

https://forum.turkanime.tv/forum/27-anime-geyik/

Konu yanlış yere açıldığı içinde bir yorumda bulunamayacağım çünkü hatalı konulara cevap yazmakta kural ihlaline giriyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Burası yeni gelen üyelerin kendini tanıtma yeri, bu tarz konular için uygun değil. Konu yanlış yere açılmış, bence açacağın konu buraya daha çok uyar:

https://forum.turkanime.tv/forum/27-anime-geyik/

Konu yanlış yere açıldığı içinde bir yorumda bulunamayacağım çünkü hatalı konulara cevap yazmakta kural ihlaline giriyor. 

Burda yeniyim ondan bunun kaynaşma konusu olduğunu düşündüm(๑╹ω╹๑ )Bir dahakileri oraya yazarım. Öğrettiğin için çok teşekkürler<3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nezuraraka, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Burda yeniyim ondan bunun kaynaşma konusu olduğunu düşündüm(๑╹ω╹๑ )Bir dahakileri oraya yazarım. Öğrettiğin için çok teşekkürler<3

Buradan forum kurallarını okuyabilirsin.

Ayrıca tanışıp kaynaşmak istersen seni muhabbet mekanımıza bekleriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çocukken anlatılan korku hikâyeleri gibi öcüler gelip seni yiyecek diye korkutulursak insan yiyen canavarları görmek de isteriz tabi:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Canavarlar hayvanları yese insanlar rahatlarından ödün vermez ki bir canavar çıksa ben sadece yeşil başlı gövel ördekleri yiyorum dese insanlar hadi ördekleri kurtaralım demek yerine tadı güzel galiba biz de yiyelim derler. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın der gibi.:hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.