Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim. Hepiniz seviliyorsunuzz

Edited by bilemedim
  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim. Hepiniz seviliyorsunuzz

Bende çok memnun oldumm haber bekliyor olacağım.

Merhaba Emre,aramıza hoşgeldin!

Ben Melisa genelde hanımeli veya Mely derler. Üniversite öğrencisiyim 8 yıldır anime izliyorum. Bende genellikle romantizm shoujo tarzı animeleri severim. Umarım keyifli vakit geçirirsin.

Unutmadan muhabbet mekanımıza uğramayı ihmal etme.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Merhaba Emre Hoşgeldin :)

Ben Alp Ege bu sene üniversiteye geçtim ve 6 yıldır anime izliyorum. bende Romantizme bayılırım ayrıca dram da severim.

Kimi no Suizou wo Tabetai izlemeni tavsiye ederim. İzlemişsindir diye düşündüm ama yinede yazıyım dedim. Ayrıca sende seviliiyorsun :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Guest PelikanFaruk

Hoj geldin Emre

Ben Zafer Lise son sınıfım 5 yıldır anime izliyorum. Her tür izlerim konusu güzel olsun yeter.

Umarım eğlenceli zaman geçirirsin forumda.

bilemedim, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim solda gördüğünüz kişide anime dünyasının en delikanlı kızıdır bence. Hepiniz seviliyorsunuzz

Merhaba Emre hoşgeldin, ben Emin. solda gördüğümüz dediğin anime karakterimi baktım ama anlayamadım k.b

bilemedim, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim solda gördüğünüz kişide anime dünyasının en delikanlı kızıdır bence. Hepiniz seviliyorsunuzz

Hoş geldin, Emre.

explorer, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Emre hoşgeldin, ben Emin. solda gördüğümüz dediğin anime karakterimi baktım ama anlayamadım k.b

eskiden olan anime karakteri, dün gece değiştirdim olması gereken kişi Urabe Mikoto.

raphtalia, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Emre Hoşgeldin :)

Ben Alp Ege bu sene üniversiteye geçtim ve 6 yıldır anime izliyorum. bende Romantizme bayılırım ayrıca dram da severim.

Kimi no Suizou wo Tabetai izlemeni tavsiye ederim. İzlemişsindir diye düşündüm ama yinede yazıyım dedim. Ayrıca sende seviliiyorsun :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Sürekli ertelediğim bir animeydi hatırlattığın için teşekkürler seviliyosun.