Jump to content

Merhaba :)

Ryosuke

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram i

Bende çok memnun oldumm haber bekliyor olacağım.

Chairo, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana da aynı şekilde :D

Ama bir yandan sempati duydum. Pek tarzım olmasa da ben de bu aralar romantizme takığım.

Yalnız değilmişim sevindim. Diğer konular bana yetersiz geliyor illa dram olmalı benim için romantizm tuzu biberi oluyor ama tuzsuz yemekte güzel olmuyor. Rakan main sanırım:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilemedim, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yalnız değilmişim sevindim. Diğer konular bana yetersiz geliyor illa dram olmalı benim için romantizm tuzu biberi oluyor ama tuzsuz yemekte güzel olmuyor. Rakan main sanırım:)

Ah kalbim... Bildiğim çoğu kişi dramı gereksiz buluyor ya da sevmiyor. Ama sana katılıyorum ana tür ne olursa olsun içinde dramda bulunmalı. Çok mutlu oldum böyle düşünen biri tanıdığıma. 

:blush-crazy-rabbit-emoticon:Evet en sevdiğim şampiyon, benim küçük tavustavuğum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chairo, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah kalbim... Bildiğim çoğu kişi dramı gereksiz buluyor ya da sevmiyor. Ama sana katılıyorum ana tür ne olursa olsun içinde dramda bulunmalı. Çok mutlu oldum böyle düşünen biri tanıdığıma. 

:blush-crazy-rabbit-emoticon:Evet en sevdiğim şampiyon, benim küçük tavustavuğum.

Müsaitsen 20dk sonra oyuna giricem istersen oynayabiliriz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilemedim, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Müsaitsen 20dk sonra oyuna giricem istersen oynayabiliriz

Çok isterim fakat şu an oyuna girecek kadar müsait değilim. 1-2 saat içinde müsaite düşeceğim, istersen sana mesaj atarım sen de uygun olursan o zaman gireriz.

Bu arada Xayah oynuyor musun ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chairo, Şimdi tarihinde yazdı:

Çok isterim fakat şu an oyuna girecek kadar müsait değilim. 1-2 saat içinde müsaite düşeceğim, istersen sana mesaj atarım sen de uygun olursan o zaman gireriz.

Bu arada Xayah oynuyor musun ?

Hayır ben Thresh mainim ama sıkıntı yok adc oynarım yani ADC THRESH.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.