Jump to content

Merhaba :)

Ryosuke

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim. Hepiniz seviliyorsunuzz

Düzenlenme: bilemedim tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram i

Bende çok memnun oldumm haber bekliyor olacağım.

Merhaba Emre,aramıza hoşgeldin!

Ben Melisa genelde hanımeli veya Mely derler. Üniversite öğrencisiyim 8 yıldır anime izliyorum. Bende genellikle romantizm shoujo tarzı animeleri severim. Umarım keyifli vakit geçirirsin.

Unutmadan muhabbet mekanımıza uğramayı ihmal etme.:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilemedim, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim solda gördüğünüz kişide anime dünyasının en delikanlı kızıdır bence. Hepiniz seviliyorsunuzz

Merhaba Emre hoşgeldin, ben Emin. solda gördüğümüz dediğin anime karakterimi baktım ama anlayamadım k.b

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilemedim, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim solda gördüğünüz kişide anime dünyasının en delikanlı kızıdır bence. Hepiniz seviliyorsunuzz

Hoş geldin, Emre.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raphtalia, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Emre Hoşgeldin :)

Ben Alp Ege bu sene üniversiteye geçtim ve 6 yıldır anime izliyorum. bende Romantizme bayılırım ayrıca dram da severim.

Kimi no Suizou wo Tabetai izlemeni tavsiye ederim. İzlemişsindir diye düşündüm ama yinede yazıyım dedim. Ayrıca sende seviliiyorsun :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Sürekli ertelediğim bir animeydi hatırlattığın için teşekkürler seviliyosun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilemedim, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim. Hepiniz seviliyorsunuzz

Merhaba Emre, hoşgeldin! :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Romantizm ve dram favorisi olan bir erkek ilk kez görüyorum. Ama bunu duymak beni mutlu etti.

Umarım iyi vakit geçirirsin forumda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.