Jump to content

Merhabalar

Chairo

Önerilen İletiler

Merhaba, birkaç gün önce foruma katıldım. Bana Chairo diyebilirsiniz.

Yaklaşık 7 senedir anime izliyorum. En çok psikolojik, fantastik, shounen ve ecchi türlerinden animeleri izlemeyi severim. Manga okumayı da çok severim ve koleksiyon yapmaktan hoşlanırım. Yıllardır anime izlememe rağmen çok fazla seri bitirdiğimi söyleyemem. Sanıyorum 70-80 bitmiş serim vardır. Bazen işlerim bazen ruh halim dolayısıyla anime izlemeye çok vakit ayıramam. Buna rağmen bir hayran olduğumu söyleyebilirim. Anime izlemek dışında okumayı, çizmeyi ve dinlenmeyi severim. Ben bir yazarım bununla beraber başka bir meslek dalında iş bulabilmek adına okuyorum. Gerek durgun biri oluşum, gerek biraz sert ve ciddi oluşum nedeniyle pek tercih edilen bir arkadaş değilimdir. Burada da tanıştıktan sonra pek çok insanın yakınlık kurmak istemeyeceğini tahmin ediyorum. Ama insanlarla yakınlık kurduktan sonra iyi bir dost olduğumu düşünüyorum. Bu sıralar biraz yalnız hissediyorum bu yüzden şayet gerçekten arkadaşlık kurmak isteyenler olursa bu beni mutlu eder. Arkadaş olup hem bu platformda hem başka platformlarda iletişim kurmayı, birlikte anime izlemeyi çok isterim. Umarım bu kısa yazı beni tanımanıza yardımcı olmuştur.:blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chairo, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Yaklaşık 7 senedir anime izliyorum. En çok psikolojik, fantastik, shounen ve ecchi türlerinden animeleri izlemeyi severim. Manga okumayı da çok severim ve koleksiyon yapmaktan hoşlanırım. Yıllardır anime izlememe rağmen çok fazla seri bitirdiğimi söyleyemem. Sanıyorum 70-80 bitmiş serim vardır. Bazen işlerim bazen ruh halim dolayısıyla anime izlemeye çok vakit ayıramam. Buna rağmen bir hayran olduğumu söyleyebilirim. Anime izlemek dışında okumayı, çizmeyi ve dinlenmeyi severim. Ben bir yazarım bununla beraber başka bir meslek dalında iş bulabilmek adına okuyorum. Gerek durgun biri oluşum, gerek biraz sert ve ciddi oluşum nedeniyle pek tercih edilen bir arkadaş değilimdir. Burada da tanıştıktan sonra pek çok insanın yakınlık kurmak istemeyeceğini tahmin ediyorum. Ama insanlarla yakınlık kurduktan sonra iyi bir dost olduğumu düşünüyorum. Bu sıralar biraz yalnız hissediyorum bu yüzden şayet gerçekten arkadaşlık kurmak isteyenler olursa bu beni mutlu eder. Arkadaş olup hem bu platformda hem başka platformlarda iletişim kurmayı, birlikte anime izlemeyi çok isterim. Umarım bu kısa yazı beni tanımanıza yardımcı olmuştur.:blush-crazy-rabbit-emoticon:

Merhaba chairo, seni muhabbet mekanımıza alalım hemen :)

Burada aklına bir şey takılırsa sorabilirsin ve istediğin gibi muhabbet edebilirsin, herhangi bir konuda çekinmeden konuya girip bir şeyler yazabilirsin. 

Ayrıca forumda dolanmadan önce forum kurallarını okumanı tavsiye ederim çünkü bilmeden yanlış bir şey yaparsın sonra uyarı alırsın veya ban yersin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Chairo öncelikle günaydın:waiting-onion-head-emoticon:

Ve aramıza hoş geldin. Burada çok tatlı ve anlayışlı birbirinden güzel insanlar tanıyacağına inanıyorum o yüzden lütfen sen de diğer forumdaşlarla konuşurken kurallar dahilinde suçlayıcı olmayan bir dil ile sohbet et bu şekilde her iki taraf da incinmeden forum arkadaşlığını uzun süreler devam ettirebilir. Forumda gezerken eğlenmen dileğiyle :whistling-onion-head-emoticon: Ayrıca herhangi bir konuda herhangi bir zamanda muhabbet mekanına yazmaktan çekinme genelde oralarda takılırız. Umarım kalıcı olursun iyi forumlar:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chairo, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Chairo, Hoşgeldin.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.