Jump to content

Loud

Önerilen İletiler

Loud, 25.08.2020 - 09:56 tarihinde yazdı:

Merhaba ben Ömer anime izliyorum ve manga okuyorum uzun süredir zaten turkanimeden anime izliyorum izlediğim anime sayısı 1000'i aşmıştır hatta rahat aşmıştır neyse Merhaba 

Hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veiykas, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin :admire2-onion-head-emoticon: tavsiye edeceğin az diyaloglu bir anime var mıdır ? :cute1-onion-head-emoticon:

İzlemesine dediğin türden bir animeyi illaki izlemişimdir herhalde senin izlemediğin ama ben izlediğim animelerin notunu felan tutmam pek aklımda kalmaz zevkini alırım sadece aklımda kalan olsa tavsiyemi verirdim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Moonliqht0s, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin iyi forumlar diliyorum. 1000'e yakın anime izlemek vay canına çok iyi ben daha 51 tane falan izledim.spacer.png

Ama anime arayınca bulamıyorum rahat rahat hepsini izlemiş oluyorum çünkü istediğim animelerin hepsini zaten daha önce bakıp izlediğimden      

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
Loud, 25.08.2020 - 09:56 tarihinde yazdı:

Merhaba ben Ömer anime izliyorum ve manga okuyorum uzun süredir zaten turkanimeden anime izliyorum izlediğim anime sayısı 1000'i aşmıştır hatta rahat aşmıştır neyse Merhaba 

hoş geldin ben de yeni katıldım iyi forumlar :) (o değil de sen 1000 tane izlediysen artık kaliteli bulmak çok zorlaşmıyor mu:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.