Jump to content

Gantz Tanıtım

Önerilen İletiler

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTCC-QPVHyLh7WoypiB_ShspoGDcX6uPM38caXz5g2ovNWop8&t=1&h=167&w=223&usg=__gLJBWkvS6tttTiOmL7cOqYdkJTY=

Resmi ekleyen

Tür: Bilim Kurgu, Drama, Doğaüstü Güçler, Gizem, Korku, Macera, Psikolojik, Romantik, Seinen

Yayınlanan Dergi: Weekly Young Jump

Yayın Türü: İki haftalık

Bölüm: 325 (Devam ediyor)

Yazan: Oku Hiroya

Çizen: Oku Hiroya

Konu: Tokyo’da bir apartman odası. Bir şey dışında bomboş bir oda. Siyah küre GANTZ dışında…

Bu odaya gelebilen insanlar sadece ölmüş olanlardır. Ama Gantz onlara bir şans daha sunuyor. Gantz’ın oyunundan eğer 100 puan toplayabilirseniz, özgürsünüz ve eskisi gibi yaşabileceksiniz. Ama bu o kadar kolay olmayacak. Her geçtiğiniz görevden sonra, daha zorları gelecektir…

Kei Kuruno kendinden başkasını umursamayan ve pek sevilmeyen bir lise öğrencisidir. Kei metro istasyonunda, metro beklerken alkoliğin biri rayların üstüne düşer. Onu kurtarmak için kimse hamle yapmaz; buna Kei’de dahildir. O sırada yanında duran ama kendisini tanımamış çocukluk arkadaşı Kato Masaku dayanamaz ve alkoliğe yardım etmek için raylara iner. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Kato, yardım istemek için etrafına bakınır ve Kei’yi görür. Kei isteksiz bir şekilde yardım etmek için raylara iner ve alkoliği sırtına alıp taşımaya başlar. Bu sırada tren hızla gelmektedir ve hemen raylardan çıkmaları gerekmektedir. Alkoliği raylardan çıkartırlar ama Kei ve Kato tren altında kalırlar.

Vücudlarının tamamen parçalanması ve ölmüş olmaları gerekirken birden kendilerini bir odada bulurlar. Bu odada ölmüş olması gereken insanlar vardır. Ve odanın tam ortasında siyah bir küre vardır. Artık Kei ve Kato istemeselerde Gantz’ın oyununu oynamak zorunda kalacakdır.

GANTZ  COĞU KİŞİNİN İLGİSİNİ CEKMİŞBİR MANGADIR COĞUNLA KAN GANTZ YAKIŞIYOR DİYİM

BAYA İLGİ VE SÜRÜKLİYİCİDİR EMİN OLUN BAŞINDAN KALKAMASSINIZ

25-26 BÖLÜMLÜK ANİMESİ DE MEVCUTTUR AMA KESİNLİKLE ANİMESİNİ İZLEYİP SONRA MANGAYA GECMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.