Jump to content

Herkese merhaba

Recommended Posts

Herkese merhaba. Adım Sümeyye ama kısaca süm diyebilirsiniz. Lise öğrencesiyim. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Dürüst olmak gerekirse ilk defa böyle bir forma yazıyorum ve biraz utanıyorum. Umarım iyi anlaşırız 😊

• Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

"Animeden gördüğüm bi' kelimeyi söyleyeyim de entelektüel görüneyim" temalı galiba.   Yine triggerlandım bak ^-^     Hoş geldin, iyi forumlar.

o amaçla neden yazayım hemen triggerlanma japoncayı türkçeye uyarlayak dedim alt üstü >_> tanışalım temalı konu açan herkeze aynı şeyi yazıyorum merak etme 

CaferhanS, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin umarım eğlenirsin (sanal ortamda utanmana ne gerek var seni görmüyoruz ki :D)

Ben de anlamıyorun ki çok utanıyorum sanalda tuhaf kısım gerçek hayatta hiç böyle utanmam hatta tam tersiyim denebilir😅

heymely, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Aramıza hoşgeldin Sümeyye!

Çekingenliğe hiç gerek yok burada dilediğin gibi sosyalleşebilirsin. :bye2-onion-head-emoticon:

Muhabbet mekanımıza da uğra. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkür ederim. Uğramaya çalışacağım :) 

Smeyye, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba. Adım Sümeyye ama kısaca süm diyebilirsiniz. Lise öğrencesiyim. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Dürüst olmak gerekirse ilk defa böyle bir forma yazıyorum ve biraz utanıyorum. Umarım iyi anlaşırız 😊

Hoşgeldin mely davet etmiş zaten mekanımıza :) Bizde çok utangaçtık ama alışıyorsun hemen :)

Bu arada çoklu mesajlar için "+" sembolü olan kısma basıp tek seferde yazmanı tavsiye ederim, çünkü tek tek alıntılayıp art arda mesaj atmak flood olarak sayılıyor ve kural ihlali oluyor. :)

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.