Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Herkese merhaba. Adım Sümeyye ama kısaca süm diyebilirsiniz. Lise öğrencesiyim. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Dürüst olmak gerekirse ilk defa böyle bir forma yazıyorum ve biraz utanıyorum. Umarım iyi anlaşırız 😊

• Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ben de anlamıyorun ki çok utanıyorum sanalda tuhaf kısım gerçek hayatta hiç böyle utanmam hatta tam tersiyim denebilir😅

"Animeden gördüğüm bi' kelimeyi söyleyeyim de entelektüel görüneyim" temalı galiba.   Yine triggerlandım bak ^-^     Hoş geldin, iyi forumlar.

o amaçla neden yazayım hemen triggerlanma japoncayı türkçeye uyarlayak dedim alt üstü >_> tanışalım temalı konu açan herkeze aynı şeyi yazıyorum merak etme 

Smeyye, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba. Adım Sümeyye ama kısaca süm diyebilirsiniz. Lise öğrencesiyim. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Dürüst olmak gerekirse ilk defa böyle bir forma yazıyorum ve biraz utanıyorum. Umarım iyi anlaşırız 😊

Hoş geldin umarım eğlenirsin (sanal ortamda utanmana ne gerek var seni görmüyoruz ki :D)

Aramıza hoşgeldin Sümeyye!

Çekingenliğe hiç gerek yok burada dilediğin gibi sosyalleşebilirsin. :bye2-onion-head-emoticon:

Muhabbet mekanımıza da uğra. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

CaferhanS, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin umarım eğlenirsin (sanal ortamda utanmana ne gerek var seni görmüyoruz ki :D)

Ben de anlamıyorun ki çok utanıyorum sanalda tuhaf kısım gerçek hayatta hiç böyle utanmam hatta tam tersiyim denebilir😅

heymely, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Aramıza hoşgeldin Sümeyye!

Çekingenliğe hiç gerek yok burada dilediğin gibi sosyalleşebilirsin. :bye2-onion-head-emoticon:

Muhabbet mekanımıza da uğra. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkür ederim. Uğramaya çalışacağım :) 

Smeyye, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin mely davet etmiş zaten mekanımıza :) Bizde çok utangaçtık ama alışıyorsun hemen :)

Bu arada çoklu mesajlar için "+" sembolü olan kısma basıp tek seferde yazmanı tavsiye ederim, çünkü tek tek alıntılayıp art arda mesaj atmak flood olarak sayılıyor ve kural ihlali oluyor. :)

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.