Jump to content

Herkese merhaba

Smeyye

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Animeden gördüğüm bi' kelimeyi söyleyeyim de entelektüel görüneyim" temalı galiba.   Yine triggerlandım bak ^-^     Hoş geldin, iyi forumlar.

o amaçla neden yazayım hemen triggerlanma japoncayı türkçeye uyarlayak dedim alt üstü >_> tanışalım temalı konu açan herkeze aynı şeyi yazıyorum merak etme 

CaferhanS, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin umarım eğlenirsin (sanal ortamda utanmana ne gerek var seni görmüyoruz ki :D)

Ben de anlamıyorun ki çok utanıyorum sanalda tuhaf kısım gerçek hayatta hiç böyle utanmam hatta tam tersiyim denebilir?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Smeyye, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba. Adım Sümeyye ama kısaca süm diyebilirsiniz. Lise öğrencesiyim. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Dürüst olmak gerekirse ilk defa böyle bir forma yazıyorum ve biraz utanıyorum. Umarım iyi anlaşırız ?

Hoşgeldin mely davet etmiş zaten mekanımıza :) Bizde çok utangaçtık ama alışıyorsun hemen :)

Bu arada çoklu mesajlar için "+" sembolü olan kısma basıp tek seferde yazmanı tavsiye ederim, çünkü tek tek alıntılayıp art arda mesaj atmak flood olarak sayılıyor ve kural ihlali oluyor. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.