Jump to content

Herkese merhaba

Smeyye

Önerilen İletiler

pegasusejder, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin mely davet etmiş zaten mekanımıza :) Bizde çok utangaçtık ama alışıyorsun hemen :)

Bu arada çoklu mesajlar için "+" sembolü olan kısma basıp tek seferde yazmanı tavsiye ederim, çünkü tek tek alıntılayıp art arda mesaj atmak flood olarak sayılıyor ve kural ihlali oluyor. :)

Teşekkürler ve bu tarz şeylerde uyarırsanız sevinirim. Bilmiyordum bu özelliği artık o şekilde kullanırım. Uyardığın için ayrıca teşekkür ederim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Animeden gördüğüm bi' kelimeyi söyleyeyim de entelektüel görüneyim" temalı galiba.   Yine triggerlandım bak ^-^     Hoş geldin, iyi forumlar.

o amaçla neden yazayım hemen triggerlanma japoncayı türkçeye uyarlayak dedim alt üstü >_> tanışalım temalı konu açan herkeze aynı şeyi yazıyorum merak etme 

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Forum kuralları için buraya bakabilirsin :)

Kuralların hepsini okudum ama şu artının ne işe yaradığı gibi şeyleri bilmiyorum oraları da yavaş yavaş keşfedeceğim artık 

Yine de teşekkürler attığın için kuralları:)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yavuz_zzY, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

yoroşku(anlamını yazmama gerek yok bilmeyen anime izliyom demesin) bende 2 yıla yakındır izliyorum hoş geldin

"Animeden gördüğüm bi' kelimeyi söyleyeyim de entelektüel görüneyim" temalı galiba.  :onionfacepalmplz: Yine triggerlandım bak ^-^

Smeyye, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba. Adım Sümeyye ama kısaca süm diyebilirsiniz. Lise öğrencesiyim. Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum. Dürüst olmak gerekirse ilk defa böyle bir forma yazıyorum ve biraz utanıyorum. Umarım iyi anlaşırız ?

Hoş geldin, iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

"Animeden gördüğüm bi' kelimeyi söyleyeyim de entelektüel görüneyim" temalı galiba.  :onionfacepalmplz: Yine triggerlandım bak ^-^

o amaçla neden yazayım hemen triggerlanma japoncayı türkçeye uyarlayak dedim alt üstü >_> tanışalım temalı konu açan herkeze aynı şeyi yazıyorum merak etme 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

@Smeyye hoş geldin burada eğlenmen dileğiyle bir sıkıntı yaşarsan çekinmeden sorabilirsin ben olmasam da burada yardımcı olacak pek çok insan olacaktır 

İyi forumlar:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

908, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İkinize de teşekkür ederim☺️

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.