Jump to content

akame ga kill

Dark4455

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Fullmetal Alchemist ama Brotherhood olanını öneririm. Akame ga kill animesi bana göre kalitesiz. Türkiye de garip bir fanboy kitlesi var. Ama emin ol, animesi hiç keyifli değil. Yukarıda Akame sp

Zevkler ve renkler farklıdır, herkesin ilgisini çeken şeyler farklı olabilir. Ben kendi adıma Fullmetal Alchemist'i 2-3 bölümden fazla izleyemedim hiç sarmadı beni ama Akame Ga Kill'i 3 kez falan biti

Bence Fullmetal Alchemist Brotherhood(Fullmetal Alchemist 2003'ü bende izlemedim) her konuda Akame ga Kill'den daha üstün, önceliğini ona vermeni tavsiye ederim.

Dark4455, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba yüce lordlar bir sorum olucak akame ga killde anime ile manga sonu farklımıdır

şöyle söyliyim animeyi izlerken direkt olarak dedim ki mangası farklı bunun çünkü fanları tatmin etmek amacıyla yapay bir dram vardı animede. Ayrıca konu biraz sapıyordu bazı noktalara fazla yüklenilmişti sonra araştırdım gerçekten düşündüğüm gibiymiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler yerim diye yorumları vb. okumadım.

Yarıda bıraktığım bazı animeleri bitirdikten sonra Akame ga Kill veya Fullmetal Alchemist 'e başlamayı düşünüyorum ben de. (bi' ben başlamadım galiba xd)

İkisinin arasından hangisini önerirsiniz?

Yarım bıraktığım derken.. izlemediğim sezonları var anlamında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

908, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Spoiler yerim diye yorumları vb. okumadım.

Yarıda bıraktığım bazı animeleri bitirdikten sonra Akame ga Kill veya Fullmetal Alchemist 'e başlamayı düşünüyorum ben de. (bi' ben başlamadım galiba xd)

İkisinin arasından hangisini önerirsiniz?

Yarım bıraktığım derken.. izlemediğim sezonları var anlamında.

Fullmetal Alchemist ama Brotherhood olanını öneririm. Akame ga kill animesi bana göre kalitesiz. Türkiye de garip bir fanboy kitlesi var. Ama emin ol, animesi hiç keyifli değil.

Yukarıda Akame spoiler veren olmuş. O arkadaşın söylediği nedenden dolayı değil. Vermeye çalışılan dramı, hissetirecek kadar karakter derinliği yok. Anime oldu bittiye geliyor, 50. sezonluk ve düzgün anlatılan bir seri olsa güzel olurdu. Sözde ana karakter Akame ama esamesi bile okunmuyor. Fanboy tayfanın yorumlarını sal ve Akame ga kill uzak dur. Fairy tail sonra, sevmediğim animelerden biridir.

Myanimelist puanlamasına bir tık daha güven oluyor. Bu anime 7.5 civarı aldı. Bu ortalama civarı demek.

https://myanimelist.net/anime/22199/Akame_ga_Kill

Brotherhood ise 9.22 civarı puan alan bir anime, birbirleri ile kıyas etmeye bile değmez.

https://myanimelist.net/anime/5114/Fullmetal_Alchemist__Brotherhood

Brotherhood dramı izledikten sonra, Akame balon dramın ne kadar etkisiz olduğunu anlarsın. 

Spoiler

Yok neymiş 2 bölümde karakter ölüyormuş. Arkadaş o karakterlere alışmadan öldürürsen, kimse dramdan etkilenmez ki. 

Karakterin adı gelmedi ama Akame değilde, diğer ana karakter gibi gösterilen erkek karakter ölünce bir tık hüzünlendim. Tabii izlediğim psikolojik, dram kategorili iyi animeleri hatırlayınca gene çerez gibi geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler

mangasının finalinde başrolümüz sevdiği kadınla evleniyormuş ve 2 çocuğu oluyormuş diye duydum, animenin finalinde ise başrolümüz ve sevdiği kadın ölüyor.

animenin ve manganın finalini yazdım büyük spoiler eğer izlediysen ve mangada nolmuş diye merak ediyorsan bakabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.